Wytrzymałość zawodników

 ProstyChlopak Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2009
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013, 20:02    #1
Witam, mam problem z wytrzymałością zawodników. Gram Porto 3 sezon i już na początku sezonu zauważyłem że strasznie spada wydajność, wytrzymałość zawodników. Szczególnie chodzi o środkowych pomocników. Zaczęło się to pod koniec 2 sezonu ale nie w takim stopniu niż teraz. Daje im dużo odpoczywać mimo to nic to nie zmienia. Mam ustawiony trening na kondycję ale to też nie pomaga. Jakieś pomysły jak doprowadzić do optymalnej kondycji?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 21:34    #2
Zmieniac zawodników na tej waznej pozycji, robic trening kondycji poza sezonem na wyzszych / bardzo wysokich obrotach, sprawdz jaką maja wytrzymalosc. Zmieniaj w trakcie meczu. Moze maja za duzo do robienia na boisku np. dajesz rolę pilkarz dlugodystansowiec a ten sie do tego nie nadaje.

 ProstyChlopak Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2009
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 21:40    #3
właśnie teraz często ich zmieniam, w meczach które nie mają większego znaczenia czasami nawet nie są w składzie meczowym. Moutinho zaczynając z 99% kondycją po połowie 70min ma 60% , gdzie w pierwszym sezonie grał w większości meczów i takiego niskiego poziomu nigdy nie miał. Oczywiście ŚP mają przydzieloną rolę ale bardziej polega na rozgrywaniu a nie na bieganiu. Od połowy 2 sezony trening mam ustawiony na kondycję ale nie widzę po nich żeby to coś im dawało, przynajmniej nie ŚP. Jest opcja że trener kondycyjny ( o ile taki jest) ma za małe atrybuty?

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 21:51    #4
Ja też gram Porto i u mnie 2 ŚP też około 65min zawsze zaczynam robić zmiany, grają Moutinho, Fernando i Naingollan.
Moutinho koło 65min ma zawsze ok 70/75 % i go zmieniam.
Daj mu trening indywidualny na wytrzymałość, rotuj składem.
U mnie gra jako CR, mało bramek strzela ale całkiem dużo asystuje :)

 ProstyChlopak Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2009
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2013 22:00    #5
właśnie mam podobnie ale zamiast Naingollan'a mam Eriksen'a. Obaj mają problemy z kondycją niestety. Co do goli i asyst to Moutinho jest poza konkurencją jeśli chodzi o asysty w większości rozgrywek, w których biorę udział. Także z tym nie ma problemu. Martwi mnie tylko ta kondycja zważywszy na to że to dopiero początek sezony a tu już takie braki.

 Criss005 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2015 14:26    #6
Dyskusja z przed dwóch lat ale nagle stała się dla mnie aktualna. Gram Juventusem już w -entą edycję FM. Ale z takim problemem spotykam się pierwszy raz. Przed sezonem zwykle trenowałem przez kilka tygodni kondycję w stopniu przeciętnym. W trakcie grania mam inny trening ustawiony przeciętnie lub nisko, w zależności od częstotliwości rozgrywania spotkań. Do tego indywidualny trening dla każdego na poziomie średnim. Pierwsze dwa sezony były ok. Zawodnicy męczyli się mniej lub bardziej ale ogólnej tragedii nie było. Niestety od trzeciego sezonu jakiś dramat. W połowie meczu po kilku zawodników już ma poniżej 80% kondycji. Rotuję oczywiście składem ale niewiele to daje. Nigdy wcześniej takiego pogromu nie przechodziłem, a gram w to od lat. Nie wiem na czym polega problem.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.01.2015 15:27    #7
80% to problem? Odkąd pamiętam zmiany robiłem poniżej 70%. Zawsze możesz dawać 2-3 wolnego od treningu. Masz ustawione wolne od treningu dzień po meczu?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.