Sprzedam FM 2013

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 11:09    #21
[quote="Vendeful1"]nie przypominam sobie,abym był Twoim kolegą.zbyt śliski jestes na to miano :(
nie ma to jak budowac autorytet na bezpodstawnych banach.ale kto młodemu pokoleniu zabroni ![/quote]
Zwrot grzecznościowy, człowieku o małym rozumku. Bana dostałeś za klepanie o crackach i innym syfie - i nie dziw się, że jakiekolwiek ględzenie o piractwie jest tępione w zarodku na OFICJALNEJ STRONIE FOOTBALL MANAGERA. Tak więc - za gadanie o crackach i idiotyczną butę ( "moge dostac bana nic mi nie zalezy" ) dostałeś ode mnie prezent. Podsumowując - skoro Ci nie zależy, to płyń w nicość.

Zapomniałem dodać, że każdy post nie na temat (Sprzedam FM 2013) będzie usuwany.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.05.2013 o godz. 11:20

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 11:21    #22
[quote="Vendeful1"]nie ma to jak budowac autorytet na bezpodstawnych banach[/quote]

Ban należał Ci się niejako z automatu (dostałbyś go ode mnie, ale jestem zbty leniwy na to), jeśli przeczytałeś (przeczytałeś, prawda?) regulamin przy zakładaniu konta, pewnie zauważyłeś, że za promowanie piractwa w jakikolwiek sposób na tej stronie dostaje się WL praktycznie bez odwołania.

Kolejnym punktem, który narusza zasady strony jest zakładanie kilku kont, więc trzymaj się mocno, bo każde kolejne również będzie banowane.


[quote="Vendeful1"]ale kto młodemu pokoleniu zabroni ![/quote]

A takie stwierdzenie w stosunku do Zachiego jest naprawdę śmieszne. Naprawdę.



Więc lepiej wrócić do bezpiecznego tematu o sprzedaży FM 2013.

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 13:36    #23
Jeśli chodzi o piractwo to niejeden zgrzeszył, ale tutaj mamy sytuację, że wchodzi facet do punktu autoryzowanego sprzedawcy sprzętu adidas, powiedzmy, i mówi w progu, że wystawi sobie reklamę na podróby w witrynie :). No i ciekawe dlaczego oni go wyrzucili za drzwi? :). Rzecz jasna wcale nie sugeruję tutaj, że redakcja ma profit ze sprzedaży FM-ów. Wszyscy kochamy tę grę, dlatego tutaj jesteśmy ( sorry, że w takie wysokie tony uderzam;)) i niech nasze kariery będą karierami z prawego łoża, że tak powiem. Jeszcze gdyby SI się przyłożyło do jakości gry równie mocno co do marketingu, to w ogóle nie byłoby tematu "sprzedam fm" i nikt by tu bezczelnie cracków nie reklamował. Za dobrą grę to nawet i przyjemnie pieniądze wydać bo w ten sposób okazujemy szacunek jej twórcom, którzy nam kitu nie wciskają.

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 13:54    #24
[quote="undertheskin"]Jeśli chodzi o piractwo to niejeden zgrzeszył, ale tutaj mamy sytuację, że wchodzi facet do punktu autoryzowanego sprzedawcy sprzętu adidas, powiedzmy, i mówi w progu, że wystawi sobie reklamę na podróby w witrynie :). No i ciekawe dlaczego oni go wyrzucili za drzwi? :). Rzecz jasna wcale nie sugeruję tutaj, że redakcja ma profit ze sprzedaży FM-ów. Wszyscy kochamy tę grę, dlatego tutaj jesteśmy ( sorry, że w takie wysokie tony uderzam;)) i niech nasze kariery będą karierami z prawego łoża, że tak powiem. Jeszcze gdyby SI się przyłożyło do jakości gry równie mocno co do marketingu, to w ogóle nie byłoby tematu "sprzedam fm" i nikt by tu bezczelnie cracków nie reklamował. Za dobrą grę to nawet i przyjemnie pieniądze wydać bo w ten sposób okazujemy szacunek jej twórcom, którzy nam kitu nie wciskają.[/quote]
Było "troszkę" inaczej z owym kolegą, który dostał bana. Niestety nie zrobiłem skrina jego wypowiedzi, ale też każdy kto mnie zna wie, że za "popierdółkę" nigdy nie karałem. I tak właściwie to chyba pierwszy delikwent potraktowany przeze mnie w ten sposób.

Co do gry FM2013 - nie uważam tej edycji za gniot, chociaż na początku nie miałem najlepszej opinii o tym produkcie. Jeżeli jednak komuś się oczekiwania rozminęły ze stanem faktycznym i chce się gry pozbyć - cóż. Proszę bardzo. Ja na ten przykład nie mam dobrego zdania o FM2009 - ale grę kupiłem, pudełko stoi na półce a gra się kurzy na steamie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.05.2013 o godz. 13:55

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 16:05    #25
Zachi, wyluzuj. Nie ma ani sensu ani powodu tłumaczyć się na forum, dlaczego redaktor kogoś banuje. Wszystko jest w zgodzie z regulaminem. Nie dostałby za szerzenie piractwa, to dostałby za spamowanie. Najlepiej nie czyścić tematu, gdy się kogoś banuje, żeby nikt nie mógł się wyprzeć.

Piractwo należy kasować zanim jeszcze położy rękę na klamce od drzwi. Chociaż mam świadomość, że bardzo wielu zaczynało od pirata, pożyczonego od kumpla. Ale potem śmiało każdy mógł przejść na jasną siłę mocy. CM Revolution nie otrzymuje pieniędzy od SI za sprzedane gry. Nie ma w tym żadnego interesu, żeby "zbanować pirata". Zwykła ludza i regulaminowa moralność ;-).
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.