Sytuacje: kluczowe

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013, 12:00    Pytanie
Pytanie może wydawać się dziwne, ale jest to coś co naprawdę mnie denerwuje.
Mianowicie, kiedy ustawiam sytuacje na kluczowe w lepszym klubie (Real, Liverpool, Borussia, cokolwiek takiego) czasem mecz trwa nawet dobrych 5 minut.
A kiedy ustawiam sytuacje kluczowe w drużynie słabszej (aktualnie gram Polonią i też tak jest) często pokazuje się jedna czy dwie sytuacje na cały mecz i do tego za każdym razie praktycznie jest to bramka. Może raz na dziesięć takich sytuacji piłka do bramki nie wpada.
Nie rozumiem skąd bierze się ta różnica...
Czy ktoś tak jeszcze ma?
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 mateuszek77 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 12:11    #1
A możesz podać statystyki np. strzałów (celne/niecelne), podań kluczowych czy sytuacji bramkowych?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 12:15    #2
Raczej jest to zwiazane z potencjalem ofensywy/szansą na gole/sytuacjami 100%/podaniami kluczowymi.
W polskiej lidze to nie ma za duzo takich zdarzen. Real jakby nie bylo generuje w meczu wiecej ciekawych/kluczowych sytuacji od takiej Polonii. ;)

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 12:38    #3
[quote="mateuszek77"]A możesz podać statystyki np. strzałów (celne/niecelne), podań kluczowych czy sytuacji bramkowych?[/quote]
Ostatni mecz z Piastem:
Strzały 15/7 (podaje statystyki tylko moich, bo Piast mało co grał wg. stat)
Sytuacje bramkowe 4

W tym meczu pokazała się tylko jedna sytuacja poza rozpoczęciem czy zakończeniem meczu. Bramka Dwaliszwiliego na 1-0.
Grałem już w 13 Podbeskidziem i wtedy pokazywało mi duuużo więcej meczu.
Troche to wkurzające bo praktycznie wiesz że stracisz/strzelisz bramkę kiedy pokazuje się boisko.
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 mateuszek77 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 13:17    #4
Jak grałem Rotherhamem United w League Two to te sytuacje były pokazywane rzadziej niż w chwili obecnej, gdy gram w BBVA. Ale były pokazywane - nie tylko same bramki.
Może coś w ustawieniach w ekranie meczu masz zmienione?

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 13:53    #5
Pokombinuje.
Wiem tyle, że np. Rapidem Wiedeń potrafiło mi puszczać nawet 10-15 sytuacji na mecz.
A Liverpoolem czy Realem czasem i z 20 się zdarzało :P
Rekord to 24 (policzyłem sobie dla rozrywki po meczu) :D
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 mateuszek77 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2013 14:12    #6
No powinny się pokazywać nie tylko same akcje "bramkowe", ale nawet rajdy czy rożne. Dziwne. Później i ja pokombinuję u siebie - może uda mi się dociec natury problemu :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution