Rekrutacja do ligi

 Bromas Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2012, 20:50    Pytanie
Witam poszukuje gracza chętnego dołączyć do mojej rozgrywki. Aktualnie gramy ligą angielską 3 sezon (ja i kumpel którego tez zapoznałem przez steama) od nowego sezonu dochodzi nam liga hiszpańska Niemiecka i włoska. A więc osoba która chciała by do nas dołączyć musi spełniać następujące warunki:
1. Być dostępna w większość dni tygodnia ok godziny 21 gramy zazwyczaj do 23, czasem bywa że gramy również w ciągu dnia ale to rzadko zależy czy się złapiemy.
2. Nowy gracz nie będzie mógł objąć drużyny z czołówki ( Ja gram City kumpel chelsea) ale to do ustalenia ze mną
3. To ja i Lampard ustalamy kiedy gramy więc jeśli nowy gracz nie będzie dostępny w tym czasie gdy my będziemy to jego drużynę przejmie na ten czas komputer a w miarę czasu jak status nowego gracz podskoczy to znaczy będzie aktywny będzie traktowany na równych prawach i będziemy grali gdy zbierzemy się tylko we trzech.

P.S do niedawno graliśmy w 6 osób ale część wykruszyła itd. a mieli czołowe drużyny wiec ta sytuacja popsuła nam zabawe, dlatego takie obostrzenia jeśli okaże się ze nowy gracz jest wart poświęcenia będzie traktowany na równych prawach a do tej pory jest tylko rekrutem który musi się wykazać.
Pozdrawiam i zapraszam chętnych do kontaktu gg 999779 steam: bromkalukasz Preferuję kontakt przez gg.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.