Odwołać transfer.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012, 18:53    Pytanie
Siema. Mam pytanie, wiecie może, jak odwołać transfer? Wszystko już zostało uzgodnione, kontrakt zaakceptowany i potwierdziłem transfer do którego ma dojść po sezonie. Jednak zmieniłem zdanie i nie chcę kupować tego zawodnika. Wydałem 15 mln i szkoda, żeby to przepadło. Zresztą nie mam miejsca dla niego w składzie. Gram Arsenalem i nie wiem, czy da się jeszcze coś z tym zrobić. POMOCY!

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 19:04    #1
Teraz tylko licz że uda ci się go sprzedać za rozsądną cene
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2012 16:37    #2
Za błędy trzeba płacic.
A o jakiego zawodnika chodzi?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2012 09:52    #3
1) Niestety nie wiem jak w najnowszej wersji , ale w poprzednich transfer szło anulować. Dopóki zawodnik nie przyszedł do klubu, szło zerwać kontrakt, nawet jeżeli ten już sfinalizowany.

2) Nie wiem jak jest z pieniędzmi na transfer który dopiero dojdzie do skutku. Czy od razu ściągają z konta, czy dopiero w ten dzień co zawodnik do Ciebie trafi. Kup szybciej innego zawodnika,a tamten transfer zostanie anulowany ze względu na brak kasy.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.