Taktyka dla 1860 Monachium

 Rusek1910 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012, 13:51    #1
Witam Was. Mam problem gram drużyną 1860 Monachium, awansowałem do bundesligii dotychczas używałem "Kiler Taktyka", ale ta taktyka jest zbyt ofensywna a nie mam jeszcze ze tak dobrych piłkarzy, żeby grali piłką itd. Potrzebuję taktyki, która pozwoli mi utrzymać się w lidze. Pozdrawiam

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 16:11    #2
Spróbuj zagrać w ten sposób zwykły BR, dwóch zwykłych SO, dwóch BO na automatycznie, Dwóch DP jeden automatyczne drugi obrona, Opś jako K10, Opp skrzydłowy wsparcie, Opl skrzydłowy wsparcie/atak i na napadzie O/WN
Strategia Kontratak
Styl Zrównoważony
+ tempo normalne/szybkie

reszta na domyślnie.
Na nowym patchu w Ferrolu mam serię 6 lub 7 wygranych z rzędu :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution