Zapisana gra

 Dev95 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012, 18:52    Pytanie
Skończyłem pierwszy sezon, zapisałem, wyłączyłem komputer, włączam po paru godzinach, chcę wczytać ostatnią grę, a tu błąd "zapisana gra nie została wczytana".. O co chodzi i jak sobie z tym poradzić?

 bernix1897 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2012
Skąd: Radom(iak)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2012 23:54    #1
Niestety wydaje mi się że nic nie da się zrobić. Ja przez swoją głupotę straciłem w ten sposób karierę pod koniec 3 sezonu w juve.

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2012 16:49    #2
Mam to samo zapisuje po 3 pliki. I tak zawsze po paru meczach wyskakuje przy wczytywaniu, że gra nie może być wczytana. Ta gra to prze patologia tylu błędów nie widziałem dawno co w tej serii, jak nie można wczytać save, to w czasie meczu się komp resetuje i oczywiście klasyczne już crash dump w czasie grania. Normalnie, aż się krew gotuje w środku. Ci kretyni co tą grę tworzą powinni się zastanowić zanim przed wypuszczeniem na rynek tak niedopracowanej gry.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.12.2012 o godz. 16:50

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution