FM 2012 - dwóch managerów w jednym klubie

 Łysy.Wojtek.2B Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012, 16:00    Pytanie
Witam się ze wszystkimi serdecznie. Jestem nowy, a to mój pierwszy post na forum.

FM 2012 zniszczył mój system! Oczy

W obecnej karierze gram 4 sezon. 3 sezony Swindon Town z chyba ostatniej ligi angielskiej, w obecnym sezonie zatrudnił mnie Liverpool. Razem ze mną na to stanowisko kandydował David Moyes (wcześniej m.in. Everton, Tottenham, Arsenal). Po drodzę Swindon do P'ship wygrałem jakieś puchary, zawsze miałem podium w lidze, a że nigdy nie chcę dużej pensji w klubach to mnie zatrudnili.

Jestem w tej chwili w połowie sezonu, 1. m-ce w lidze itd. W pewnym momencie stwierdziłem, że nie mam pomysłu na dwa trudne mecze (Arsenal i Valencia), w przeciągu 4 dni więc wziąłem urop (pierwszy w Liverpoolu). Po powrocie przeglądając wiadomości natknąłem się na jedną, którą czytałem już wcześniej kilka razy, więc specjalnie się nią nie przejąłem:
http://img21(...)ucba.png

Zrobiło się dziwnie, kiedy czytając następne wiadomości przy nazwisku Moyes`a (mówiącego, że chce sprowadzić Cavani`ego), pojawił się Liverpool w nawiasie. Już w tej chwili miałem mały mindf**k.
Wchodzę w sztab szkoleniowy i moim oczom ukazuje się taki oto obraz:
http://img62(...)2012.png

Pierwszy raz widzę takie coś. Spotkał się już ktoś z czymś podobnym? I czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego tak się dzieje?
Anything...?

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 19.12.2012, 16:03

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 17:54    #1
Nie wiem czy to ważne, ale na pierwszym screenie, który wrzuciłeś, przy Twoim nazwisku jest napisane "asystent - Liverpool". To już jest dziwne, przecież nie da się zostać zatrudnionym jako asystent.

 Łysy.Wojtek.2B Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 18:17    #2
I w sumie nie mogłem przez to nic zrobić. Ani złożyć oferty transferu, ani zmienić taktyki etc. Jakbym był w klubie, ale nie miał "pełni władzy".

Korzystając z tego, że przed tymi dwoma meczami zapisałem grę spróbowałem tego jeszcze raz i stało się dokładnie to samo. Grałem dalej, chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał mecz w takiej sytuacji. W między czasie złożyłem w zarządzie prośbę o nowy kontrakt mając najdzieję, że dzięki temu coś się zmieni. I się zmieniło. Dzień przed meczem zostałem wyrzucony co też odbyło się w sposób dziwny bo nie miałem o tym żadnej wiadomości w skrzynce etc.

EDIT:
Szukając nowego klubu czy reprezentacji zauważyłem, że moja preferowana posada to asystent 0.o Dafuq ! ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.12.2012 o godz. 18:20

 Łysy.Wojtek.2B Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 18:37    #3
Sry za post pod postem.

Dostałem propozycję od HSV, która wygląda tak.
http://img60(...)u2fi.png

Jeszcze bardziej nie wiem o co chodzi. Zaraz sprawdzę jak będzie wyglądała sytuacja jeśli nie wezmę urlopu na w/w 2 mecze.

 Łysy.Wojtek.2B Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 20:00    #4
I wszystko jasne. Rzuciłem okiem do transferów. Dalej tam była oferta kdla Moyes`a ze statusem "czeka na potwierdzenie". Wystarczyło ją anulować (chociaż mam wrażenie, że robiłem to już dawno) i wszystko gra :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 20:03    #5
jupii, można zostać asystentem w FMie :)
Ciekawe czy pozwolą być też scautem albo trenerem siłowym ;)

Tak poważnie to trochę do bani że nic nie możesz tam zrobić

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 19.12.2012 o godz. 20:04

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2013 17:13    #6
Nieźle lecisz na haxach.

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.