Problem z podłącznieniem do serwera

 KevinTNT Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2012, 17:13    Pytanie
Witam, mamy z kumplem dość irytujący problem. Otóż chcielibyśmy zagrać razem przez sieć, jednak nie możemy podłączyć się do gry tworzonej czy to przez niego czy przeze mnie. Sytuacja wygląda następująco: odszukujemy interesujący nas serwer (tutaj nie ma problemu ze znalezieniem) i próbujemy dołączyć do gry. Pokazuje się komunikat o wczytywaniu danych gry po czym gdy on zniknie nie dzieje się nic więcej. Co ciekawe, ten kto stawiał serwer po takiej operacji w statusie gry widzi drugiego jakby się podłączył do gry, jednak tamten nie może stworzyć nowego menadżera, a tym samym rozpocząć gry.
Miałby ktoś pomysł co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Bo szczerze powiedziawszy już jestem bardzo zły z powodu kupienia gry, która zwyczajnie nie działa tak jak powinna!

Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam!

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 03:00    #1
To jak to w końcu jest z tą grą przez sieć takie problemy ? Gram z przyjacielem od wielu lat w kolejne wersje FMa przez sieć, a teraz coś widze że STEAM kuleje ?
Zauważylem że wiele osób reklamuję problem po drugim graniu ze znajomym przez sieć, że za drugim razem nie widzi osoba wchodząca do gry hostującego ?
Vaduz

 Exanek Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2012
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 17:33    #2
Bump! Mam ten sam problem, pomocy?

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 18:14    #3
Próbowałeś się połączyć poza internetowymi "godzinami szczytu", czyli np rano albo w południe? Wieczorem serwery są zawalone i być może od tego występują problemy z połączeniem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2013 o godz. 18:14

 maicon_alves Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2013 19:53    #4
Witam, mam taki sam problem, mógłby ktoś pomóc, dzień wcześniej normalnie grałem z kolegą, a dzisiaj już nie mogę, gdyż wczytuję się i nic się nie dzieje, a kolega mnie widzi jakbym był w grze... zaznaczam że sprawdzałem o każdej porze dnia...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.