Powrót po kontuzji

 Joel_Tshibamba Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2012, 22:21    #1
Co robicie, gdy wasz kluczowy zawodnik, który przez dłuższy czas leczył poważną kontuzję wraca do treningów?
Jak wprowadzacie go do gry?
Zmieniacie mu jakoś trening?


Ostatnio miałem taką sytuację, że Michał Kucharczyk ( w Legii) złamał obojczyk i musiał pauzować około 3 miesiące.
Było to 28 listopada bodajże i do tej pory miał 12 bramek w lidze, czyli wynik dość dobry.
Gdy wrócił do treningów rozegrał kilka spotkań w rezerwach, i stopniowo wprowadzałem go do pierwszego składu.
Na dwie kolejki przed końcem sezonu Tomasz Zahorski przegonił go w klasyfikacji strzelców i miał 13 bramek.
Chciałem, żeby to mój zawodnik zdobył tą indywidualną nagrodę, więc na upartego zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach przez pełne 90 min mimo słabej formy.
Efektem jest fatalna gra, a ostatni mecz zakończył z notą 5.80.
To już nie ten sam zawodnik, jakim był w rundzie jesiennej.
10 sezonów w As Roma. Zapraszam do czytania :)
http://tshib(...)ca_.html
Zapraszam do udziału w konkursie:
http://tshib(...)owadzeni

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2012 00:07    #2
Ja jak zawodnik wraca po kontzuji, to treningu mu nie zmieniam, niech się od razu przyzwycaja do ciężkiej harówy :D
ale po prostu nie biore go pod uwage przy wybieraniu składu.
Jak ma moc 90% to na ławe i wpuszczam na 20min.
Po tym meczu jak juz ma ponad 90 to coraz wiecej mu daje grac

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2012 13:16    #3
Nigdy nie wysyłam kontuzjowanego piłkarza do rezerw. Zaraz po kontuzji zaczyna mecz na ławce i jeśli możliwości mi na to pozwalają (nie przegrywam, nie muszę wymieniać zawodników na innych pozycjach) to wprowadzam go do gry w drugiej połowie. Robię tak przez 1-2 mecze (czasem dłużej) i gdy tylko trafi się jakiś słabszy rywal to wprowadzam go od pierwszej minuty, żeby zagrał na ile starczy mu sił (zawsze zabieram jego zmiennika na ławkę).
Wyjątek stanowią gwiazdy zespoł, które stanowią o jakości gry mojego zespołu, przed ważnymi meczami (w moim Monaco to na przykład Ocampos, Eysseric, Zouma) - wtedy jeśli pozwala mi na to czas od razu wskakują do pierwszego składu, grają do póki moga (70-60%) po czym ich zmieniam.

 marcian2110 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2012 14:43    #4
Nigdy nie odsyłam kontuzjowanego do rezerw. Mam za to zrobiony pakiet treningowy i po kontuzji wysyłam zawodnika na trochę "na siłownię", żeby złapał formę. Jak trochę się odbuduje (zazwyczaj ok 2 tygodnie wystarczają) wraca do normalnego treningu i... na ławkę. Początkowo wchodzi w końcówkach na 15-20 minut i obserwuję go wtedy jak sobie radzi. Czasem już po 2-3 meczach jest zdolny grać jak przed kontuzją, a czasem dłużej wraca do formy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.