Gra w FM 2013 po LANie

 Komorowski666 Wróg ludu

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2012
Skąd: Pałac Prezydencki
Poziom ostrzeżeń: 3
0
07.12.2012, 16:35    Pytanie
Siema, mamy z bratem następujący problem. Oboje posiadamy oryginalne egzemplarze FMa 13 i chcieliśmy zagrać we dwóch przez sieć. No i zaczęło się. Mamy te same wersje gry, te same dodatki, wszystko się zgadza. Ja na laptopie, brat na stacjonarnym kompie. Odpalamy swoje konta Steam, wszystko jest OK. Wczytuje grę z monstrualną bazą danych (piłkarze z całego świata i sporo lig - ja tworze serwer). Brat u siebie widzi grę sieciową, widzi mój serwer i dołącza się i tu wyskakuje problem, na poziomie dodania swojego menadżera wyskakuje crash dump. Identycznie jak w przypadku FMa 12 - też załączyłem tak wielką bazę danych i stworzyłem grę sieciową, przy dodawaniu menadżera brata identycznie coś się zesrało i wyskoczył crash dump. Mam świetnego kompa wszystko śmiga, stawiając serwer to ja obciążam swoją maszynę więc problem na pewno nie leży w kompie. Podejrzewamy, że to wina mechaniki Steama, który nie ogarnia tak wielkiej bazy danych w grze sieciowej.

Teraz pytanie: czy da się odpalić Steama w trybie offline na dwóch kompach i połączyć w FM 13 za pomocą starego dobrego LANu. Teraz przy takim układzie wysrywa znowu błąd, że nie ma połączenia z siecią i nie można wejść do gier sieciowych. Czy da się to obejść i zobaczyć czy gra pójdzie nam na LANie. Widocznie Steam nie skumał tematu :/ Jest to irytujące, bo zależy nam na zagraniu dokładnie sejwa z taką bazą danych. Ma ktoś jakieś propozycje? Jeśli ktoś ma lepszy kontakt z SI (może admini) mogliby podpytać o co może chodzić. Wersje gry są identyczne wszystko ładnie się zgadza oprócz tej obsranej crash dupy

 Komorowski666 Wróg ludu

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2012
Skąd: Pałac Prezydencki
Poziom ostrzeżeń: 3
0
07.12.2012 18:54    #1
dobra po kilku godzinach wyszło, że prawdopodobnie jest to wina dodatków CM Rev Polska Liga Update i Gietz Update najnowszy, jakby ich obecność zdupia grę. Czy może wiadome jest jak to obejść (kieruje pytanie głównie do twórców dodatków), a może spotykaliście się już z takim problemem. Oba dodatki w obu grach na obu kompach są zainstalowane

 Komorowski666 Wróg ludu

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2012
Skąd: Pałac Prezydencki
Poziom ostrzeżeń: 3
0
21.12.2012 20:30    #2
żydzi nie pogrywajcie sobie z MOIM majestatem! fm13 nie ma! cmrev SRAM na to! http:(...)youtu.be

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.