FM 2013- banalna gra

 rafalj Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012, 20:10    #1
Też macie odczucie, że ta gra jest banalna? Mam na myśli aktualną wersję FMa. Ściągnąłem patcha z III ligą polską grywalną. Wybrałem Szczakowiankę, awansowałem na lajcie. Pierwszy sezon w II lidze- awans na lajcie. I liga- dwa pierwsze mecze: 3:0 z Wartą Poznań i 1:0 z Zagłębiem Lubin (gdzie jeszcze karnego nie wykorzystałem). Strach pomyśleć jak sprowadzę faktycznie grajków z prawdziwego zdarzenia. Zero budżetu transferowego, wszystko z wolnych transferów jakieś łebki.

Też ta gra jest dla was zbyt łatwa? Dodam, że gram od FM 12 także mega doświadczenia nie mam, a idzie mi zdecydowanie za dobrze i za szybko...

 davasarman Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2010
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012 20:16    #2
jaką taktyką grasz? mi tak w FM12 właśnie szło, teraz nieco trudniej, chociaz po łatce lepiej.... przed aktualizacją pierwszą to masakra była w pierwszej lidze mialem po 18 meczach 18 pkt...

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012 20:25    #3
nie mam 13 ale mógłbyś mi powiedzieć jakie szczaksa ma finanse na początku gry

DALEJ Szczaksa!!! wygraj z nimi LM to będziesz BOSS

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.11.2012 o godz. 20:27

 Voojitsu Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012 23:14    #4
Chyba gry pomyliłeś, zrobiłem 7 transferów ( co za tym idzie 7 zmian w pierwszym składzie) i nic tylko nasrać na gromadę, wiadomo że potrzeba czasu do zgrania i wgl. no ale żeby w trybie 3d biegali tak jakby mieli umrzeć to lekko drogi interes jak na 119zł za gre która dopiero w styczniu prawdopodobnie będzie w pełni zadowalająca, gram taktyką goals galore i nie rozkminiam czemu tak mi grają zawodnicy, gdyby ktoś miał jakieś uwagi do tej taktyki to chętnie przeczytam, potrzebne mi są chyba poprawki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution