Jaki FM

 Kanoer Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012, 14:10    #1
Witam, dawno temu kupiłem FMa 2008 i tak sobie do teraz czasem pogrywalem na nim, na patchu podmieniajacym lige polska z liga wloska. Jako ze gra ma juz troche lat, pozatym brakuje tam tez wielu rzeczy ktore spotykamy w nowsyzch FMach, prosiłbym o poradę, który FM z tych nowszych jest najlepszy i jak takiego FMa np 2010 kupic? Boje sie kupowac "kota w worku" Fma 2013, naczytalem się o nim wiele złego i nie chce przesiadac sie na gre za ponad 100 zł, w którą nie pogram:). Jesli chodzi o rozgrywke, to chcialbym miec dostepne wiecej niz 2 ligi Polskie(moze byc to osiagniete za pomoca jakiegos dodatku/patcha itp), a takze w miare dynamiczny rozwoj lig-tzn jesli bd gral druzynami z Polskiej Ekstraklasy i doprowadze kilka z nich na wysoki poziom rozgrywek europejskich, to fajnieby było widzieć rozwoj-wiecej dobrych newgenow, wiecej zespolow w ekstraklasie i oczywiscie wiecej zespolow z uprawnieniami to kwalifikacji w pucharach europejskich. Troche czytalem o roznych FMach i wydaje mi się że 2012 jest najlepszy, ale nie jestem pewien i nie chce kupowac kota w worku. Pozdrawiam

 Rossoneri1997 Partyzant

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2010
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 14:13    #2
FM 2012 jest wg. mnie najlepszy w historii. Świetny silnik meczowy, po patchach zero błędów. Drogi nie będzie, a jest genialny.

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 14:33    #3
[quote="Rossoneri1997"]FM 2012 jest wg. mnie najlepszy w historii. Świetny silnik meczowy, po patchach zero błędów. Drogi nie będzie, a jest genialny.[/quote]
zgadzam się w 100% - fm12 narazie jest najlepszy w historii serii!

 Kanoer Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 14:36    #4
A poradzi ktoś gdzie kupic? za pomoca allegro, czy da się jeszcze to dostać np w Empiku?

 sqbnc Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 13.10.2012
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 14:45    #5

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.11.2012 15:18    #6
[quote="Kanoer"]A poradzi ktoś gdzie kupic? za pomoca allegro, czy da się jeszcze to dostać np w Empiku?[/quote]
w Empiku napewno dostaniesz :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.