[Fm13] Nie zapisywanie gry na Steamie

 Pats Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012, 20:46    #1
Czy jest jakiś sposób, aby save nie był zapisywany w plikach Steam (a więc potrzebny do tego internet), a normalnie jakoś? Bo mam tak zajebisty internet, że czasem podczas meczu rozłącza, i aby ponownie włączyć, to muszę uruchomić ponownie komputer. A wtedy gdy zapisuję, i wchodzę ponownie jak już mam neta, to nie można wczytać gry. Tak miałem teraz, przyjemnie mi się grało Piastem,, podczas meczu w którym dobrze mi szło, rozłączyło się i już po savie. Jeśli nie ma innej możliwości, to nie ma sensu w ogóle grać, to niewiadomo kiedy mi się rozłączy i czy jest sens starania się .

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 20:53    #2
Troszke nie czaje. Save jest zapisywany standardowo w Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2013\games. Problem z Twoim internetem można rozwiązać w prosty sposób. Uruchom Steam i przejdź do trybu offline. Następnie uruchom gre. Wtedy możesz grać w FM nawet bez neta. Przy każdym uruchomieniu Steam będzie pytał czy przejść do trybu online, wtedy wciskasz tylko baton aby pozostać w trybie offline i cyka:) Jeden szczegół. W trybie offline nię będziesz wiedział czy dostępna jest aktualizacja do FM, więc, raz na jakiś czas możesz uruchomić Steam w trybie online aby sprawdzić czy jest nowy patch, po czym przejść ponownie w tryb offline.

 Pats Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 21:04    #3
Nie czaisz? Już tłumaczę.
Wezmę pod uwagę karierę, którą zacząłem Piastem, ale zawsze to się zdarzało. Włączyłem grę, będąc na Steamie cały czas online. Zagrałem trzy mecze, fajnie mi się grało, zacząłem grać czwarty. W trakcie meczu poszedł mi internet, i nie mogłem go już włączyć, co wiązało się z zamknięciem gry i wyłączeniem komputera. Jako, że trudny mecz wygrałem, zapisałem grę jak już internetu nie było. Gdy włączyłem grę, i chciałem wczytać to, to miałem informację, że już ostatni save nie istnieje. Tak zawsze działo się, gdy musiałem tak robić. Ale jeśli jest na to taki sposób, ok, spróbuję, dzięki.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2012 21:10    #4
Zrób tak jak napisałem i wszelkie problemy tego typu Cie ominą :) Steam podczas gry w FM ciągle w trybie OFFLINE. Szczerze powiedziawszy, z takim problemem jak Twoj spotykam się pierwszy raz.

 Pats Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2012 22:04    #5
No kurde, problem znów się pojawił. Grałem cały czas karierę będąc w trybie offline na Steamie, straciłem połączenie internetowe, po czym zapisałem w tym stanie grę, i gdy ponownie wszedłem, nie znaleziono odczytu gry. Dodatkowo zawsze pojawiają się dwa błędy XML po takich wyjściach z gry nie będąc połączonym z internetem, które za każdym razem muszę usuwać. Nie wiem już, co mam robić.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.