Taktyka FM2012

 Turcio Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2012
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2012, 15:13    #1
Witam, gram pierwszy sezon zespołem Aston Villa i mam problem dotyczący taktyki w tym klubie :( Mógłby ktoś zaproponować taktykę z akademi taktycznej?? Byłbym bardzo wdzięczny, bo po pierwszych 6 meczach nie wygrałem żadnego i zaczynam się już trochę martwić... :) Może jest ktoś kto też zaczynał tym klubem i byłby chętny podzieleniem się ze mną cennymi radami :)

Nie pozbyłem się z niego nikogo, za to zakupiłem Dariusz Dudka, Artur Boruc, Andryi Shevchenko, Jose Bosingwa, Ola Toivonen, Josip Llicic, Radosław Majewski oraz Arkadiusz Milik.

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.11.2012, 15:18

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2012 19:36    #2
Ja gram aktualnie Reading, dla mnie ta gra to loteria. Od 0:4 z Southamptonem do 5:0 z Arsenalem. Napisz czy stwarzasz jakieś okazje, czy przeciwnik cię mocno dusi? Może po prostu masz pecha a w tej grze o niego nietrudno gdy przeciwnik zdobywa w kilka minut trzy gole po dwóch karnych/dośrodkowaniach (niepotrzebne skreślić).

 Turcio Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2012
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2012 21:34    #3
dusi? to jest mało powiedziane... mam 13 kolejkę, zajmuję ostatnie miejsce i przegrałem na własnym stadionie z przedostatnim Newcastle 0-5, przy czym 3 bramki padły w ciągu czterach minut bo szybkich kontrach... a posiadanie piłki przeciwnika na koniec meczu wynosi ponad 60% na moją niekorzyść :/ Okazji mam bardzo dużo, piłkarze fajnie rozgrywają między soba piłką, ale przyjdzie co do czego to i tak któryś z nich zabawi się w Sergio Ramosa i strzałem sprzed pola karnego trafia wysoko w trybuny ;/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.11.2012 o godz. 21:37

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution