Anulowanie udostępnienia zawodnika drużynie u-19

 adashko Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2006
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012, 14:23    Pytanie
Witajcie, na pewno dla większości z Was będzie to błahostka :) , ja jednak miałem kilkuletni rozbrat z serią FM i stanąłem w chwili obecnej przed następującym problemem:

Asystent odpowiadający za drużynę u-19 poprosił o udostępnienie piłkarzy z I drużyny na mecz młodzików na co przystałem.
Stało się tak, że teraz wszyscy piłkarze I składu mają status [REZ] (Udostępniony drużynie u-19) i nie za bardzo wiem w jaki sposób to teraz anulować. W menu skład nie ma takiej opcji:



Piłkarz fizycznie jest w I drużynie, ale asystent pożycza go na każdy mecz młodzików który zwykle odbywa się przed meczem I drużyny.
Jak mogę masowo lub pojedynczo zmienić ten status?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 14:25    #1
Musisz kliknąć na czas, przy którym jest kropka. :D Udostępniłeś go na 90 minut, klikasz na to. Tyle.

Użytkownik uznał post za pomocny

 adashko Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2006
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 14:34    #2
Dzięki :)

Trochę to nieintuicyjne - bo tak jak widać na screenie żaden czas nie był zaznaczony, a piłkarz i tak był udostępniony :)
Ale kliknąłem 45min, potem odznaczyłem i jest ok :)

EDIT: Jednak mój błąd i nieuwaga - zwracam honor :)
Było zaznaczone 90min tyle, że poniżej pod "Do chwili odbudowania kondycji..."
Mimo wszystko dziękuję :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2012 o godz. 14:41

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.