Jak dodać zdjęcie managera?

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2012, 18:47    Pytanie
W czasie przejścia z bety na FM13 nie wyświetla mojego zdjęcia, czy w czasie gry(już w danym save'ie) mogę dodać/lub zmienić zdjęcie?

Przy okazji, jak zmieniam kolory atrybutów i wyjdę z gry, to po ponownym wczytaniu save'a znowu mam domyślne :(

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2012, 18:50

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2012 08:03    #1
Możesz, wstaw to zdjęcie do jakiegoś folderu gdzie masz inne facepaki, i podpisz je numerem ID swojego menadżera. Następnie przy użyciu notatnika otwórz plik config, i dopisz jedną linijkę odnosząca się do tego zdjęcia. Ewentualnie jeśli masz program do Tworzenia plików config, taki jak np FM XML, wywal tamten config, a wygeneruj sobie nowy.

PS Najpierw uruchom grę, wejdź w ustawienia, i odznacz "Używaj buforowania skórki" a zaznacz "Pokazuj ID", żeby zobaczyć, jakim numerem podpisać zdjęcie =)

A żeby atrybuty zostały w kolorach takich, jak chcesz, trzeba mieć chyba zaznaczone buforowanie skórki - możesz to zrobić po dodaniu zdjęcia, i ponownym uruchomieniu gry.

Użytkownik uznał post za pomocny

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2012 11:34    #2
dzięki Stefanie - udało mi się z moim zdjęciem, ale z kolorami atrybutów nie pomaga włączanie lub wyłączanie buforowania skórki :(
pomoże ktoś? może to bug?

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2012 13:31    #3
Spróbuj jeszcze zaznaczyć "odświeżaj skórkę po zatwierdzeniu", może to coś da.

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 12:16    #4
niestety nic nie daje, próbowałem różnych kombinacji :(

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2012 11:38    #5
zmieniłem skórkę na inną, zaznaczyłem, żeby pokazywało tła, wróciłem do domyślnej skórki i... działa! Nie wiem dlaczego, ale DZIAŁA! Temat do zamknięcia.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.