Trening, rozmowy menedżerskie i zmiany atrybutów

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2012, 09:25    Pytanie
Trening. Czy Wy też macie tak okrojone możliwości treningu? http://i.imgur.com/I5FEd.jpg
Na tych publikowanych przez SI filmikach opcji jest więcej: http://youtu.be/3tvYZE9xh98

Rozmowy menedżerskie. Gdzie one są? Zero rozmów z drużyną przed meczem i w przerwie?

Zmiany atrybutów. Jak sprawdzić czy piłkarz się rozwija skoro nie ma możliwości wyświetlenia zmian w rozwoju danych atrybutów? Jak mam jakąś wadliwą wersję gry czy po prostu zabrali te wszystkie opcje?

Czemu nie mam tego paska na dole, że kupiłem oryginalną grę przez cmrev? :'(

//Edytowano 11 razy, ostatni raz 02.11.2012, 09:38

-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

 Taher Młody aktywista

Postów: 219
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2012 09:42    #1
Co do treningu i rozmów to grasz w trybie FM Classic. Tam są okrojone możliwości, nie ma rozmów, trening jest okrojony, nie ma konferencji itp. Jak wybierzesz normalną grę to wszystko będzie ok. Atrybuty są chyba stałe w w Classic, w normalnej grze jest po staremu.

Użytkownik uznał post za pomocny

 parachutes Młody aktywista

Postów: 986
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2005
Skąd: Lublin, Poznań, Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2012 23:47    #2
Wybrałem tryb "Wyzwanie". Faktycznie w normalnym trybie wszystko jest ok. Dzięki.
-Why is 6 afraid of 7? - Because 7 8 9.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.