Skuteczność

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2012, 21:55    Pytanie
Witam. Gram BATE, zacząłem właśnie trzeci sezon. Niby każdy mecz wygrywam, ale różnicą jednej bramki. Co zrobić, aby poprawić skuteczność przed nadchodzącymi coraz bliżej eliminacjami LM? Nie pomaga trening poruszania się w ataku przed każdym meczem...

 Azi Partyzant

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2012 23:14    #1
[quote="Marimba84"]Witam. Gram BATE, zacząłem właśnie trzeci sezon. Niby każdy mecz wygrywam, ale różnicą jednej bramki. Co zrobić, aby poprawić skuteczność przed nadchodzącymi coraz bliżej eliminacjami LM? Nie pomaga trening poruszania się w ataku przed każdym meczem...[/quote]
Strasznie mało informacji. Grasz ciągle tą samą taktyką? Najlepiej zrobisz moim zdaniem jak obejrzysz cały mecz od 1 do 90 minuty w dość wolnym tempie rozgrywania akcji i sam zorientujesz się w czym problem. To może być brak skuteczności (celne strzały bronione przez bramkarza), autobus w bramce rywali (dużo strzałów ale z dystansu i większość niecelna), złe rozgrywanie akcji i generalnie mało strzałów (z dystansu też) i jeszcze parę innych możliwości.
Ja bym zrobił tak: oglądam mecz w wolnym tempie i patrze jak idzie rozgrywanie piłki, kto ma dużo strat, gdzie akcja się stopuje zazwyczaj itp. Po meczu (to ważne żeby zobaczyć całe spotkanie a nie podejmować jakieś decyzje po 1 nieudanej akcji) zmieniasz ustawienia i jedziesz kolejny mecz. Powinna być poprawa chyba że przekombinowałeś ze zmianami. I tak do pożądanego skutku. Minus jest taki ze rozegranie tak 3-4 meczy zajmuje mi jeden dzień

Użytkownik uznał post za pomocny

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2012 21:49    #2
teraz to już znaczenia nie ma, bo chwile po zamieszczeniu postu wygralem 6-0

rywale autobus stawiali zazwyczaj, a jak się zespół otworzył to 6 bramek załadowanych :)

 szczupi Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2013
Skąd: Oleśnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.10.2013 15:00    #3
Mój zespół oddaje w meczu średnio po 15-18, czasem nawet 20 strzałów, z czego 10-12 jest celnych, a bramki padają max 2. Co zrobić, żeby strzelać więcej?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.