2 wysokich napastników

 dracko21 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012, 21:26    #1
Witam, mam dwóch wysokich napastników i gram skrzydłami z dużą ilością dośrodkowań, lecz nie wiem jakie role ustawić tym zawodnikom tak aby podczas rajdu skrzydłowego byli w polu karnym czekając na dośrodkowanie na główkę. Często dośrodkowania lecą na długi słupek do drugiego skrzydłowego, a nie do wysokich napastników.

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 22:12    #2
Odgrywający+LPK/kompletny. Dośrodkowanie zmień na ostre i środek/krótki słupek, podania do odgrywającego na główkę.
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.10.2012 23:32    #3
Jeśli wysocy napastnicy to napewno dośrodkowania NIE powinny być ostre. Przy wysokich zawodnikach skaczących do główek dośrodkowania ustawiamy na miękkie, analogicznie przy niskich napastnikach, dośrodkowania na ostre. Nawet na chłopski rozum lub oglądając mecze można to dostrzec. Aczkolwiek, nie wiem czy taktyka z dwoma wysokimi napadziorami jest dobra. Kiedy grałem dwoma napastnikami, jeden zawsze był właśnie wysoki, silny, dobrze grający głową, a drugi niski, zwinny, i świetny technicznie, wtedy grało to idealnie.

 coolos Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2012
Skąd: Oborniki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2012 12:51    #4
[quote="chinczol"]Jeśli wysocy napastnicy to napewno dośrodkowania NIE powinny być ostre. Przy wysokich zawodnikach skaczących do główek dośrodkowania ustawiamy na miękkie, analogicznie przy niskich napastnikach, dośrodkowania na ostre. Nawet na chłopski rozum lub oglądając mecze można to dostrzec. Aczkolwiek, nie wiem czy taktyka z dwoma wysokimi napadziorami jest dobra. Kiedy grałem dwoma napastnikami, jeden zawsze był właśnie wysoki, silny, dobrze grający głową, a drugi niski, zwinny, i świetny technicznie, wtedy grało to idealnie.[/quote]

Potwierdzam. Jeżeli napastnik nie gra dobrze głową, to dośrodkowania na krótki słupek, jeżeli natomiast grają dobrze głową, to dośrodkowania miękkie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.10.2012 o godz. 12:52

 dracko21 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2012 22:41    #5
Zgadzam się i rozumiem to, że miękkie na wysokich, a ostre na niskich. Problem jest taki, że moi skrzydłowi dośrodkowują na drugiego skrzydłowego zamiast na napastników lub ten mały skrzydłowy wcina się napastnikom i często stojąc obok nich decyduje się na wyskoczenie do tej piłki zamiast zostawić lepiej grającemu głową.
Ustawienia skrzydłowych:
Przy linii bocznej, skąd-z linii końcowej ,na-mieszane. W poleceniach drużynowych: dośrodkowania-miękkie, odgrywający-wysoki napastnik, podania na głowę.
Zmiana dośrodkowań z mieszanych na środek, lub na odgrywającego może się sprawdzi, aczkolwiek wydaję mi się że ograniczę trochę skrzydłowych i będą rzucać tam gdzie ja chce, a nie gdzie czasami trzeba.
Możliwe, że jest tak że lewy skrzydłowy leci skrzydłem i gdy dośrodkowuje najbliżej do piłki ma drugi skrzydłowy, bo jest szybszy od napastników i szybciej jest w tym polu karnym, choć tego pewien nie jestem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.