Gra bez napastnika.

 Coness Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2012, 22:01    #1
Mimo, że nie jestem fanem Barcelony to interesuje mnie ich styl gry który prezentowali w niektórych meczach. Chodzi mi tu o tą bez napastnika. I tu kieruję do was pytanie. Jak myślicie, czy taka taktyka zdała by egzamin w FM 12? Ustawić, np. skrzydłowych na schodzących napastników i wrzucać im piłkę na dobieg. Wyjściową taktyką byłoby, np. 4-6-0. Co o tym myślicie?

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2012 22:09    #2
Z tego co wiem to ktoś na tym forum grał Romą taką taktyką właśnie ale chyba na starszych wersjach ... Wyniki był nawet przyzwoite

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.09.2012 o godz. 22:09

Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Rumcais Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2012 18:05    #3
Dla mnie to zbytnie kombinowanie. Czasami eksperymentowałem z grą bez napastnika, ale jedynie, gdy ktoś z mojego zespołu dostał czerwoną kartkę, a mecz mało ważny. Wyniki raczej różnawe bywały.

Apropos Barcy: w samej Barcelonie to grałem z napastnikiem, ale taktyką na absolutne zdominowanie rywala, jednak narażając się na kontry. Wierzcie: na meczach Barca - Real to były dopiero jazdy. Wyniki a la 5:3, 5:4.

 syryls Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2012 18:25    #4
Spróbuj zagrać 3-3-4(4 OFENSYWNI POMOCNICY), z tym że Pomocnicy muszą niesutannie biegać, mieć dobry drybling i podanie, często przy setce znajdowało się 2-3 zawodników, z tym że OP rzadko wykańcza akcje i to jest mnakmanent

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2012 19:36    #5
Jeśli Ofensywny pomocnik posiada przyzwoite wartości wykańczania akcji, opanowania i przewidywania np między 14-16 czyli kluczowe atrybuty dla napadziora + do tego przyspieszenie, drybling i zwinność na dobrym poziomie to w czym problem żeby nie wykańczał akcji? Najlepiej jeszcze żeby miał ulubione zagranie "wchodzi w pole karne przeciwnika" i wtedy dajemy mu role K10 i jazda. Aktualnie posiadam takiego koksa newgena w mojej karierze Tottenhamem, tylko że to już jest koks niesamowity. Wykańczanie akcji i opanowanie na poziomie 17, przewidywanie 15, drybling 19 i przyspieszenie 18. Drugi rok z rzedu został królem strzelców i królem asyst. Więc nawet z OPŚ możemy mieć bramkostrzelnego zawodnika, wystarczą dobre polecenia, noi oczywiście odpowiedni zawodnik.

 xLonC Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2012 20:48    #6
Według mnie jest to bez sensu, gra z napastnikiem jest najlepsza.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.