----Pytanie-----

 Adam2189 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012, 08:07    #1
Mam troszkę głupie pytanie dotyczące rzutów rożnych...Mianowicie jakie ustawienie tego stałego fragmentu gry sprawi jak najbliższe realizmowi wyniki po sezonie.......Niestety nawet nie grzebiąc i zostawiając domyślne rozwiązania,obrońcy wychodzący na krótki i długi słupek przeważnie strzelają bramki na potęgę.....Ale to już było poruszane wiele razy,nie znalazłem tylko ustawienia które odda realizm prawdziwej piłki....Wszyscy raczej jeszcze bardziej chcieli dojść do "killer corner" gdzie środkowy obrońca strzela hat-tricka w meczu i nie rzadko zostaje najskuteczniejszym piłkarzem w ekipie co już jest totalną paranoją i czymś co zabija przyjemność z gry.......

Po prostu nie widzę sensu i przyjemności z patrzenia jak moi obrońcy mają około 10 albo i ponad bramek w sezonie........Czy jest w ogóle jakieś ustawienie oddające realizm i poprawiające te wyraźnie niedopracowanie programistów?

Pozdrawiam

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 08:13    #2
Zależy jakich masz tych środkowych obrońców =) Jeśli są nie do pokonania w walce o górne piłki, to i będą strzelać dużo goli nawet na domyślnych ustawieniach, bez ingerencji gracza, czyli mniej więcej takich, jak w rzeczywistości najczęściej się ustawiają prawdziwi piłkarze, chcąc strzelić bramkę po stałym fragmencie gry. Ja, jeśli czegoś nie poprzestawiałem, zawsze miałem najwyżej kilka bramek w sezonie z rzutów rożnych. Jeśli uważasz to za oszustwo, i nie chcesz oszukiwać... Może ustaw jakiegoś niedorajdę jako wykonawcę rożnych =)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.09.2012 o godz. 08:14

 Finrod Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 08:20    #3
Nie musisz ustawiać obrońców, jako głównych egzekutorów ;) Ja na przykład jako tego, na którego lecą wszystkie piłki z rogów w moim Athleticu mam Fernando Llorente i już nie widać, że obrońcy mają po kilkanaście goli. Fakt, że któryś tam zawsze coś strzeli, jakieś zamieszanie, a obrońcy zazwyczaj są w polu karnym, ale są to rzadkie sytuacje. Zatem, żeby nie było takiej dysproporcji, możesz ustawić napastnika, tudzież pomocnika. Jeśli chcesz, żeby padały bramki - najlepiej z dobrą skocznością i grą głową. A jak nie - to jakiegoś słabego. Nawet i obrońcę, który nie potrafi skakać i strzelać głową. Wtedy problemu nadmiaru bramek nie będzie :P
A swoją drogą, na przykład w Śląsku w poprzednim sezonie wiodącym strzelcem był Celeban, obrońca. Nawet nie wiem, czy nie najlepszym w zespole.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2012 08:22    #4
Hehe =) Świetna rada, obiema rękami się podpisuję =) Albo taki Marco Materazzi w początkach swej kariery gdy grał w Perugii w jednym sezonie - 2000/2001 strzelił kilkanaście bramek w Serie A, i zapracował na transfer do Interu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.09.2012 o godz. 08:26

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.