Pytanie co do treningów

 Jepsonek Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012, 18:45    Pytanie
Witam grono forumowiczów, FM 2012, bo o nim mowa kupiłem ponad pół roku temu, lecz na poważnie zacząłem grać od kilku dni. Mam jedno pytanie, sam tworzę sobie treningi, taktyki itd. Zastosowałem treningi profesjonalne, BR, boczni obrońcy, defensywni pomocnicy(środek),
boczni pomocnicy, skrzydłowi, napastnicy itp. Chodzi o to, czy piłkarze z zespołu numer II(gram w Ekstraklasie), którzy są w wiekszości w wieku 17-20 lat, powinni trenować wspólnie z starymi wyjadaczami z pierwszej drużyny i czy np. 18 letni Wolski powinien trenować(taki oto przykład) z o dekadę starszym kolegą na takim samym poziomie intensywności(podałem przykład Pana Rafała z tego powodu, iż gra w pierwszym zespole). Pozdrawiam, miłego wieczoru.

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 20:00    #1
Moim zdaniem powinien mieć przypisany trening seniorski. Jest to jeden z większych talentów w polskiej ekstraklasie, więc szkoda marnować go na reżim juniorski. W tym wypadku sam trening już wyjdzie mu na +, a jak będzie notował regularne występy to będzie jeszcze lepiej. To tyczy się każdego młodego zawodnika. Tych lepiej rokujących od razu wrzuć do pierwszego zespołu, przypisz im trening seniorski i udostępnij do rezerw. W miarę możliwości dawaj im pograć ogony z ogórami, a wychowasz sobie porządnych zawodników. Jak trochę okrzepną możesz co niektórych wypożyczyć, co zwiększy ich szanse na regularną grę. Ale zdecydowanie polecam trening seniorski.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution