Zarząd sprzedaje zawodnika

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 16:30    #11
najlepiej wyrobić sobie taką reputację u zawodników, żeby nie chcieli odchodzić:P raz mi się zdarzyło, że zarząd zechciał sprzedać jednego z moich zawodników za jakieś śmieszne 30 mln złotych(przy stanie konta powyżej 300 mln!); klub oferował zdecydowanie większą pensję, ze mną w ogóle nie chciał rozmawiać o kontrakcie, myślałem, że już straciłem dobrego zawodnika! Tymczasem okazało się, że gracz nigdzie się nie rusza, bo nie wyobraża sobie grania w klubie, w którym nie jestem menadżerem:P
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 RosolakLFC Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.09.2010
Skąd: Żnin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 13:28    #12
Ja stosuje tak że ustalam ich kwote odstępnego na bardzo małą. Dostaje oferty od klubów za taką kwotę, potem baaadzo powoli się ona powiększa i nie dadzą rady w czasie okienka dać kwote na którą się zgodzi prezes. I problem z głowy + możemy odpowiadać na oferty dopiero wtedy kiedy trzeba, nie od razu jak wpłynie. :)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 13:49    #13
Tak jak mówił Rosolak, ja do tego daję ceny zaporowe (typu 115 mln) i nagle z tłumu szczekaczy nie zostaje nikt, kto byłby w stanie wyłożyć taką kasę. A jak ustalana cena jest niezadowalająca, to dajecie "nie ustalono" - kluby zaczną głupią licytację i naprawde rzadko dadzą radę dojść do satysfakcjonującej Was kwoty ;)

 RosolakLFC Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.09.2010
Skąd: Żnin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 13:53    #14
Lepszego sposobu chyba nie ma ;> A na pewno zależy Wam na zostawienie najlepszych zawodników :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution