Problem z Cisse.

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012, 16:03    #1
Witam, otóż gram QPR i po dobrym sezonie wiele topowych klubów chce moich zawodników, Machedę, Cisse, Taarabta, Ji Sunga, Bosingwę itd.
No i odrzucałem wszystkie oferty, z racji, że w przyszłym sezonie gramy w LM, więc żeby coś zwojować, trzeba się wzmacniać, a nie jak polska liga - osłabiać. No i oferty za Machedę, Taarabta itd odrzucałem, zawodnicy mieli problem, ale zawsze mówiłem, że widzę świetlaną przyszłość w tym klubie i chcę by zawodnik był częścią tego zespołu, zawodnik zawsze był po tym zadowolony i nie chciał transferu. Przyszła oferta za Djibrilla Cisse opiewająca na 8mln euro, więc ją odrzuciłem, Cisse ma problem, mówię mu to co wszystkim a on przy swoim. W taki oto sposób obraził się na mnie i słabo gra, prosił o wystawienie na listę transferową, a ja odrzuciłem tą propozycję, dalej grał piach, więc wystawiłem go jednak na listę, a On dalej obrażony i nic nie gra.
Wie ktoś jak zrobić, żeby wrócił do swojej optymalnej formy?
FM 11.3

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 18:00    #2
Nic już nie zrobisz, po prostu chce odejść, to mu na to pozwól ;)

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 18:07    #3
Albo możesz go zatrzymać na siłę... I zaczekać, aż kontrakt mu się skończy...

 klimson Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2012 18:09    #4
wiesz, nie każdy piłkarz jest taki sam, na jednego działa zapewnienie o tym że klub się będzie rozwijał, a inny potrzebuje zdecydowanej odmowy, pokazania że to Ty tu rządzisz i jak ma ważny kontrakt to niech siedzi na dupsku :)

a teraz to albo go puść do jakiegoś klubu albo czekaj że mu przejdzie, ale to może trochę potrwać i będzie Ci psuł atmosferę w drużynie przez ten czas

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.08.2012 o godz. 18:09

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 00:27    #5
Kupiłem Anelkę, więc chyba go sprzedam. ;D

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 01:52    #6
Ja bym nie ustępował przed gwiazdeczką dopóki dopóty nie znajde porównywalnego/lepszego piłkarza na daną pozycję. Panienka musi wiedzieć gdzie jej miejsce - ZA plecami manago, a nie przed nim. Może jeszcze niech postawi WARUNKI i ŻĄDANIA nt kontraktu, tego że ma zawsze grać, że nie może być karany i co jeszcze ? Frajerów do rezerw, aż się nauczą albo sprzedać. Nie wyobrażam sobie "współpracy" z takim gwiazdorem. Czyli koniec końców dobrze zrobiłeś - nie daj sobie wejść na głowę, jestem tylko ciekaw czy inni piłkarze odbiorą to jako sygnał do tego, że fochając się na menedżera nic nie osiągnę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.