Problem z Benzemą (fm 2011)

 Tucznik Czynu Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2012, 01:53    #1
Witam, mam mały problem z zawodnikiem wymienionym w tytule. Otóż podczas rozgrywki Realem nie potrafię wykrzesać z tego zawodnika jego prawdziwego potencjału. Przede wszystkim ma słabą skuteczność (tysiące zmarnowanych "setek";), nie raz w meczu wręcz bardziej przeszkadza niż pomaga drużynie. Owszem zdarzają mu się dobre mecze jednak stanowczo za rzadko, co sprawia, że jest daleko za plecami Higuaina. I tu moje pytanie: czy ma ktoś wskazówki jak "ulepszyć tego piłkarza"? (polecenia ind., trening itp.)
Hala Madrid!

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2012 02:25    #2
Grunt to rozmowa indywidualna i odpowiednia motywacja :) Może nie lubi grać jako jeden napastnik i musi mieć partnera? Eksperymentuj, a jeśli się nie uda, to cóż, lista transferowa ;)

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2012 09:58    #3
Nie chodzi nawet o rozmowy, w tamtym okresie Benzema grał bardzo słabo dopiero na koniec sezonu 10/11 zaczął coś tam grać więc i w fm 11 jest słaby. W FM 12 strzela brame za bramą, może za pomoca edytora ustaw mu takie umiejętnosci jak ma w 12

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2012 10:03    #4
No way! Zarówno w FM11 - co jeszcze potrafiłem zrozumieć, tak i w FM12 - co jest dla mnie kompletnym idiotyzmem, Benzema jest mizernym grajkiem, bardzo źle zrobionym przez research. Niby posiada PA 180 czy 182 ale jego profesjonalizm, determinacja powodują że cieżko go rozwinąć w pełni, problemy z treningiem - niska pracowitość powodują jego ciągłe nie zadowolonie z obciążenia treningowego. Niski ukryty atrybut - stbilność formy tylko uwydatnia to że w FM Benzema nie jest tym samym grajkiem co w realnym świecie. Nic z tym nie zrobisz. Ja zawsze go sprzedawałem po pierwszym sezonie i kupowałem Aguero - boga ataku, Tobie proponuje to samo. Atak Higuain & Aguero miażdzy system i każdą obrone. A sprawa Benzemy dobija mnie juz od 2 lat i nie rozumiem czemu jego research jest tak kiepsko zrobiony. On powinien wyglądać nie gorzej od Aguero - niestety tak nie jest, jeżeli w FM13 nadal się to nie zmieni to sam mu zrobie odpowiedni research :)

 Tucznik Czynu Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2012 16:19    #5
Widzę, że to nie tylko mój problem ;p. No cóż dam mu czas do końca sezonu, a potem zobaczymy... Dzięki za opinie
Hala Madrid!

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2012 17:38    #6
Ja także potwierdzam na podstawie własnych doświadczeń, że Benzemę pojechano zbyt mocno i zrobiono po prostu źle. Nie ma on może cudownego dryblingu, techniki (atrybuty w okolicach 18 uważam za zbyt wysokie), ale za to na pewno stara się nieco bardziej niż te 11 w determinacji. Do tego nie robi wokół siebie żadnego szumu (słyszał ktoś o jakimś potwierdzonym skandalu z jego udziałem?), uczciwie zapieprza na treningach (gdyby nie to, Mourinho dawien dawno by go z zespołu wyrzucił), więc cyferki researchu są co najmniej dziwne. Niestety, to nie jedyny "niedorobiony" przez skautów piłkarz. Na pęczki masz takich w Bundeslidze (gdzie skauting od SI jest chyba najgorszy w całej Europie), zauważyłem też że bardzo chętnie podnosi się atrybuty Katalończykom, co też nie ma uzasadnienia. I także mogę polecić Aguero, absolutnego killera wśród napastników. Jeśli tylko nie dopisali mu czegoś w stylu "Dislike team : Real Madrid 100" to powinno się udać.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2012 20:00    #7
Co do skandali, to w poprzedniej, nr 34/2012, Piłce Nożnej na stronie jedenastej napisane jest, że razem z Franckiem Riberym staną przed sądem za seks z nieletnią córą Koryntu =) I ta sprawa już jakiś czas temu obiła mi się o uszy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.