Newgeny

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012, 20:37    #1
Panowie, no co to ma byc ? Przecież ci newgeni to porażka. Praktycznie wszyscy lepsi, to mają walecznośc na poziomie 5-6. Jak potrafi podac i jest szybki, to oczywiście drybling i technika po 6-7, obunożnośc to jest nie wiem jakiś ewenement, raz na 3 lata się trafia nowy Neymar, ale zaraz jest kupowany. Zamiast miec kluczowe atrybuty po 11-12 to ma jeden na 15 a drugi na 6-7, no przecież z góry wiadomo, że on nic w piłce nie osiągnie. O, albo ofensywny pomocnik rożne,wolne,karne po 16 i to czasami nawet w wieku 15 lat ale oczywiście wrzutki i strzał z dystansu to po 6, jak tu budowac drużyne ?

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 20:53    #2
Raz udało mi się znaleźć świetnie zapowiadającego się obrońcę. W wieku 18 lat kluczowe atrybuty na poziomie 13-14. Te poboczne też nieźle bo 11-12. No tak, wszystko byłoby pięknie gdyby nie Siła - 6. Ale postanowiłem zaryzykować i kupiłem go. Stworzyłem dla niego indywidualny trening, dodatkowy trening Siła z wysokim obciążeniem. I co? W wieku 25 lat osiągnął Siłę na poziomie 19. To oczywiście skrajny przykład, bo piłkarz miał ogromy potencjał i stał się później jednym z najlepszych obrońców na świecie, ale pokazuje, że jeden atrybut na marnym poziomie nie wyklucza zrobienia wielkiej kariery, tym bardziej jak zawodnik jest młody.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.