Nietypowe pytanie - FMGS

 czaruss1 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012, 18:33    Pytanie
Witam,
mam takie nietypowe pytanie odnośnie FM Genie Scout.
Czy program ten powoduje jakiegokolwiek typu uszkodzenia(save`ow, gry itp.)
Bo wiem że ten FMRTE (czy jakoś tak) powoduje takie uszkodzenia, natomiast nie wiem jak z FM Genie Scout.
Czy wam zdarzyły się jakieś problemy?
Pozdrawiam

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 18:57    #1
Ja dosyć często korzystam z geniusza, nie zaobserwowałem ŻADNYCH problemów. Czasem program się krzaczy, ale to sam program - nie ma to wpływu na grę. Przecież nic nie zmieniasz, tylko oglądasz, wyszukujesz, porównujesz - coś jak oficjalny edytor, ale dostępny dla każdego sejwa.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 20:39    #2
Owszem, FMRTE , jak zauważyłeś czaruss1 powoduje problemy z rozgrywką i crashe, jednak nie spotkałem się aby ktoś uskarżał się na Genie Scouta. Tak jak wspomniał buczek, krzaczy się sam program, a nie save.

Użytkownik uznał post za pomocny

Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 21:05    #3
FMRTE może powodować problemy z rozgrywką, a nie że zawsze powoduje.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 czaruss1 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2012 10:18    #4
Dobra, dzięki wszystkim. :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.