Strategia pozyskiwania zawodników.

 mufloniasty Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2008
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012, 10:52    #1
Słuchajcie, ostatnio spotkałem się z dziwną sposobnością odnośnie tego, jak zawodnicy przyjmują kontrakt, w tym wypadku najczęściej od innej drużyny, a mój odrzucają. Otóż czasami przeglądam profil zawodnika, po przegranej walce o niego. Widzę, że przystał na tygodniókę 20-30 tysięcy mniejszą od tej, którą mu proponowałem, albo i jeszcze inaczej - od tej, od której niżej praktycznie już nie dało się zejść podczas negocjacji. Nie był specjalnie źle nastawiony do klubu, także sam klub nie jest na niskim poziomie (aktualnie chodzi o Leeds po awansie do Ekstraklasy). Też to widzice?

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 10:59    #2
Jeżeli grając Leeds kupujesz tuzy z CFC, MU czy innych topowych klubów to nic dziwnego. Zresztą może odszedł do swojego ulubionego klubu?

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 11:02    #3
Tez czasem mnie to denerwuje, ale cóż począć. Mogę ci tylko doradzić, aby przed negocjowaniem kontraktu ograniczyc swój budzet płac do minimum. Wtedy myślą, ze nie masz za wiele i nie wymagaja aż tak dużych sum. Jak sie już wynegocjuje nawet ponad stan to zawsze można budżet zwiększyć i zapłacić mu wynegocjowaną cenę.

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 11:18    #4
Czasem chodzi o status w zespole. Zawodnik woli być liderem w słabszym zespole niż zawodnikiem rotacji w zespole z topu.

 mufloniasty Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2008
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 15:12    #5
Akurat nie kupowałem tuzów i nie o takich tu chodzi - nastawiam się na młodych i perspektywicznych, jest większa frajda i adrenalina grania. Z nimi nie ma takich problemów, choć jak czasem zawołają... akurat ten problem ukłuł mnie przy zawodniku McDonald Mariga, który był dostępny z wolnego transferu. Ode mnie wołał 125, granicę miałem na 105 tysięcy, trudno było, przerwał negocjacje i poszedł do Stuttgart... przeglądam jego profil, a tam tygodniówka 79 tysięcy.

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 15:22    #6
Jeśli juz sobie upatrzysz piłkarza to rozmawiaj o nim z prasą, on sie troszkę do Ciebie przekona, poza tym ważne jest jakim jestes menadżerem im wyższa twoja reputacja tym lepiej.

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2012 09:22    #7
Ostatnio miałem fajną sytuację w Sheffield Utd. Jlloyd Samuel chciał 10 tys. funtów miesięcznie, ale mój klub jest tak zadłużony, że mogłem mu dać tylko 2 tys. Przerwałem negocjacje, a po czasie do nich wróciłem i lewy obrońca zszedł do ...1.9 tys. funtów. Walczyłem o niego z Coventry, które zapewne dało mu więcej. Wybrał mnie zapewne ze względu na status.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 tidididi Partyzant

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2012 10:22    #8
[quote="mufloniasty"]Ode mnie wołał 125, granicę miałem na 105 tysięcy, trudno było, przerwał negocjacje i poszedł do Stuttgart... przeglądam jego profil, a tam tygodniówka 79 tysięcy.[/quote]

Sam tak robię. Jeśli piłkarz jest uzupełnieniem składu, rozpoznaję jego propozycję. Później rotuję pensją i wejściówkami tak, aby wyszło na moje. Da się często utargować parę tysięcy z pensji.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.