Problem z dodaniem reprezentacji

 comarello Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2012, 22:37    Pytanie
Mam pewien problem a mianowicie: prowadzę ManC od bardzo długiego czasu ale kontrakt wygasł mi juz w 2014 roku, a w grze mam już 2016 i nie mogę odejść z klubu! Tzn mogę się zwolnić ale chodzi mi raczej o rozwiązanie kontraktu przez wygaśnięcie. Chciałem prowadzić zespoły narodowe więc gdy przydarzyła się okazja składałem papiery do wybranych krajów i od 2014 roku pisze mi, że złożyłem podanie a nie mogę do tego czasu przejąć żadnego z krajów do którego złożyłem podanie, a posady managera są wolne. Raz zwolniłem się sam ale również nie przeszedłem do żadnej reprezentacji, mało tego, dostawałem wiadomości kto objął te reprezentacje. Dzieje się tak również w innych klubach w których pracuję. Proszę o jakąś pomoc bo chciałbym poprowadzić reprezentacje nie rezygnując z klubu :)

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 10:24    #1
Samo złożenie podania nie oznacza że automatycznie daną posadę dostaniesz, widocznie masz za niską reputację i dlatego żadne państwo Cię jeszcze nie zatrudniło jako menadżera reprezentacji.

 comarello Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 16:45    #2
Otóż właśnie nie :)
Akceptują moje podanie i zatrudniają mnie jako managera i 'klikam' na Akceptuj ofertę i nic dalej się nie dzieję, komunikat ten pojawia się w wiadomościach co jakiś czas, cały czas go akceptuję no ale niestety nie mogę przejąc żadnej reprezentacji.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 19:18    #3
Comarello nie jesteś osamotniony
mam to samo od fm11 i nie wiem co zrobić
dokładnie wygląda tak reprezentacja akceptuje moją ofertę ja się zgadzam
klikam kontynuuj wchodzę na daną reprezentacje np polski i pisze brak managera po jakimś czasie dostaje tą samą wiadomość że akceptują moją oferte ja klikam i reszta to samo co wyżej po jakimś czasie zostaje inny manager zatrudniony mam to od fm 11 jeśli tylko będzie chwila to podepnę screen a
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 comarello Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2012 21:36    #4
@piotrp504 dokładnie taki sam problem jak Twój. Nie mam pojęcia co robić... Jak załączyłem grę pierwszy raz, zacząłem grać Arsenal'em i pamietam, że po jakimś czasie spokojnie objąłem reprezentację a jednocześnie prowadziłem klub. Kiedy później zaczynałem grę od nowa innym klubem było dokładnie tak jak opisałeś. Do tej pory nie wiem jak rozwiązać ten problem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.