Słabi newgeni w Anglii ?

 Nastir Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2008
Skąd: Bdg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012, 18:36    #1
witam

gram klubem Solihull Moors, obecnie w Championship. FM 2012

w skladzie praktycznie sami obcokrajwocy. porownywalnie dobrych młodych anglikow po prostu nie moge znalezc. Podobnie zaobserwowalem w druzynach z premiership. Bardzo mało anglików , po 3-4 na klub i i tak poza składem. W reprezentacji U-19 i U-21 dosłownie na palcach 1 ręki mozna policzyć zawodnikow wartych uwagi.

Dziwi mnie to bardzo bo w fm 2010 w którego gralem ostatnio, Anglia miała mase bardzo dobrych newgenów, a te młode reprezentacje były swietnym rozwiazaniem zeby sprowadzic mlodegozawodnika ktory rozwinie sie na gwiazde.

Macie podobnie ?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 18:39    #2
Nie. Zdarza się często, że z League Two wyciągam graczy za grosze, którzy mają potencjał na 5 gwiazdek. Miałem w Lechu niedawno gościa określanego nowym Michaelem Owenem i w wieku 16 lat wyglądał jak Jelen w dobrej formie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.08.2012 o godz. 18:43

 sendar Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2009
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 19:14    #3
Również się nie zgadzam, gram Charltonem (jak zwykle), już w Premiership, i choć składu na Anglikach specjalnie nie opieram, to perełki są:
http://image(...)fem.jpg/
http://image(...)ley.jpg/
Podobnych sporo, dało by się kadrę złożyć z samych newgenów, Anglia w światowej czołówce.
Nigdy mi się nie zdarzyło nawet, żeby było inaczej... Dziwne to u Ciebie jest.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.08.2012 o godz. 19:15

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 21:02    #4
Tak jak w rzeczywistości Anglicy są po prostu słabi.

 meteo100 Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2012 10:41    #5
Newgeni z Anglii wcale nie są tacy słabi. Natomiast u mnie po kilku latach na każdym savie światna jest reprezentacja Francji, mają znakomitych newgenów, Kiedyś jak prowadziłem Barcelonę to kupiłem jakiegoś 16 letniego juniora z Francji, z PA 200 jako wysunięty napastnik, a w wieku 16 lat spokojnie wchodził do szerokiego składu pierwszego zespołu. Uważam że Francuzów po prostu za dobrych zrobili. Natomiast Hiszpanie są średniej jakości i już po paru latach popadają w przeciętność co mnie zdziwiło.

 Rumcais Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2011
Skąd: Gniezno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2012 12:21    #6
U mnie, grając Lechem, Anglia generalnie ma całkiem fajnych newgenów; ale RPA, Francja, Włochy biją ją na głowę...

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2012 12:52    #7
Wiele zależy od tego jakich zawodnikow krajowych dodacie do bazy :) Dodałem kiedyś Peruwiańczyków i Ormian i byli świetni :) Ich reprezentacje w TOP 30 rankingu FIFA znajdowały się na lata. Hiszpanie, Francuzi, Anglicy, Portugalczycy, Grecy, Afrykanerzy- Wszyscy są świetni :) To atrybut losowy kto i w jakim kraju urodzi się dobrym zawodnikiem (nie biorę pod uwagi bazy treningowej itp)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.