Utrata Formy

 mateoyy Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Skąd: Rudna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012, 19:45    #1
Zacznę od tego że gram Zagłębiem Lubin i jestem w połowie (no prawie) drugiego sezonu, a moi zawodnicy za nic w świecie nie potrafią odnaleźć formy, i to nie jakiś poszczególny zawodnik ale cała drużyna jako kolektyw, siadła jakby nie zależało jej na dalszych dobrych wynikach ( no może poza Pawłowskim który w każdym meczu oddaje serce i strzela bramki zamiast napastników jako OPś)
Ale od początku.
Postanowiłem zagrać Lubinem, i pierwsza część sezonu była znakomita, piorunująca, gromiłem rywali jak chciałem (Wisła 4:1, Lech 2:0, Legia 1:0 i Śląsk 2:2) podczas przerwy zimowej zajmowałem 1 miejsce ze zremisowanym jednym meczem i zero przegranymi, myślę no świetnie coś za łatwo idzie ale ok zobaczymy potem. No i się zaczęło. Wymęczony mistrz dzięki potknięciu Śląska w ostatniej kolejce, meczy przegramych multum i jeszcze więcej remisów, choć z "faworytami ligi" było dość spoko.
Nowy sezon to kilka meczy sparingowych wygranych i kwalifikacja do LM (i teraz najlepsze). Początek łatwy bo wygrałem chyba z 7-0 dwumecz, potem była Żylina, trochę się męczyli moi zawodnicy ale dali radę na styku dzięki sędziemu bo Żylina kończyła w 9 ;). w Barażach czekał na mnie już Celtic i w pierwszym meczu na wyjeździe przegrałem 3-2 a u siebie sensacyjnie wygrałem 2-1 i nawet dominowałem. Dzięki temu awansowałem ale na dalsze sukcesy nie liczyłem ;)
Za to w lidze jest masakra każdy mecz ledwo ratuję remis, mam raptem dwa zwycięstwa i to tylko z beniaminkami i dwie porażki. A na dodatek dodam że polską ligę opuszczają jej "gwiazdy" jak Mila, Stilić, połowa Wisły i Legii a ja nie mogę sobie z nimi poradzić.

Czy wam też zdarzają się tak długie i męczące momenty? Czy może to porostu wina taktyki (choć takową mam odpoczątku), lub złej obrony?
Wypowiadajcie się jak to u was bywało, jakie mieliście fatalne passy?
P.S. dodam że morale nadal mam dobre w drużynie.

 Dmanager123 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2010
Skąd: Zborów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 19:51    #2
Ja tak miałem gdy stosowałem cały czas tą samą taktykę. Zobacz jeśli zawodnicy mają wysoki poziom znajomości taktyki, to zmień ją i zobacz.
Albo zrób zebranie zespołu i wygarnij im że grają kiepsko.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 20:30    #3
Modyfikuj taktykę pod rywala. Patrz na jego słabe punkty. Rotuj składem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.