Jaka taktyka do Leeds United FM 12

 7suarez7 Wróg ludu

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.03.2011
Skąd: Pilzno
Poziom ostrzeżeń: 3
0
05.08.2012, 12:15    #1
Witam gram w fm 12 Leeds United i po 3 pierwszych meczach 3 porażki taktyka z którą wszedłem do Premier League się nie sprawdza gram na poziomie reprezentant kraju i mam 12 mln na transfery i zawodnikow nic nie kupowalem ani nie sprzedawałem. i Jaka taktyka może z tego forum byla by dobra tak aby znaleść sie w w górnej polowie tabeli albo wogole utrzymac sie w lidze

 Josek Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2012
Skąd: łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2012 02:08    #2
Witam.Świeżo się zarejestrowałem iGram w fm 12 już 3 sezon i seria 48 porażek.I nie sprawdza sie żadna taktyka w Leeds

 Croocers Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2012 09:17    #3
seria 48 porażek?:D Ty w ogóle grasz? czy cały czas klikasz tylko "dalej"? :D:D

 TheKrzychu Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.10.2012
Skąd: Więcbork/Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 10:48    #4
@7suarez7 ja co prawda z Hull awansowałem dopiero po drugim sezonie z Championship, ale w Premier League zastosowałem pewną taktykę, która przyniosła mi po rundzie jesiennej dobre 6 miejsce w lidze. Jest to taktyka 4-1-2-2-1 z cofniętym napastnikiem.
Gra opiera się na wąskiej grze, głównie środkiem pola i na kontratakach. Skrzydłowi muszą mieć dobrą szybkość, drybling, grę z pierwszej piłki i wykończenie - bo to oni zdobywają bramki, a napastnik ściąga obrońców więc musi dobrze poruszać się na boisku i być kreatywny. Jeden ze środkowych pomocników to wysunięty rozgrywający, a drugi cofnięty. Najważniejszy jest defensywny pomocnik zorientowany głównie na obronę i przetrzymywanie piłki. Defensywny musi mieć niezłą kondycję, siłę, odbiór i koncentrację. Boczni obrońcy to głównie skoncentrowani na obronę, więc rzadko podłączają się pod akcje ofensywne. Powinni jednak mieć dobre ustawianie się, podania i drybling. Środkowi obrońcy muszą być dosyć dobrzy bo mogą popełniać sporo błędów (tu ważna koncentracja). Styl kontratak. Tempo na normal, szerokość gry ustawić na wąsko. Resztę poleceń drużyny musisz ustawić pod swoich zawodników. Nie będziesz zdobywać sporo bramek, będziesz grać głównie na remis, ale tak czy siak będziesz mieć przewagę bramek strzelonych nad straconymi. Zdarzały mi się remisy z United i Chelsea po 0:0, ale potrafiłem rozgromić Stoke 6:1 :) Screenów niestety Ci nie wyślę, bo już dawno tego save'a nie mam, a obecnie testuje inną taktykę w drużynie z League Two. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdro

 Josek Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2012
Skąd: łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 15:51    #5
Tak gram. Zmieniam taktyki, zawodników , sciągnąłem kilku i mam po serii 49 porażek 3 remisy i 2 wygrane

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.10.2012 15:55    #6
Dziwne, ze Cie nie zwolnili ...

 Josek Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2012
Skąd: łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2012 14:07    #7
Też się dziwię. Ale ciężko idzie

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2012 22:05    #8
Seria 48 porażek i Cię nie zwolnili ?
Pics or it didn't happen!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.