Forum - moduł filtrowania nieprzeczytanych

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2012, 20:50    #1
Ostatnio serwis nam się znacząco rozrósł - doszły nowe działy, które można komentować, pojawiły się szybkie komentarze z poziomu głównej społeczności i depesz, co sprawiło, że znacząco rozrosła się też liczba tematów, które na forum otrzymują flagę "nieprzeczytane".

Aby ułatwić przeczesywanie, wprowadziłem dziś filtry, które pozwalają czytelnikom ograniczyć sekcję "Nieprzeczytane posty" do wybranych działów forum oraz sekcji komentarzy. Docelowo dojdzie także jeszcze filtr wyświetlający nieprzeczytane komentarze do treści przez nas subskrybowanych (też z możliwością wyboru działów), ale na razie nie udało się go wpiąć.

Gdzie można tym zarządzać? Zakładka w menu głównym MOJE KONTO i klikamy w USTAWIENIA FORUM I BLOGA i tak odznaczamy niechciane przez nas sekcje.

Domyślnie wybrane są wszystkie działy forum i sekcje komentarzy z wyjątkiem depesz. Można je dowolnie modyfikować.

Ewentualne uwagi proszę zgłaszać tutaj, jeśli coś będzie nie działać do końca tak, jak chcemy.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 KRaven031 Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 08:14    #2
Widzę, że jakieś tematy były komentowane, ale mam drugi dzień "Brak nieprzeczytanych postów". Nawet te z dzisiejszego poranka są oznaczone jako przeczytane, gdyby nie godzina przy poście nie wiedziałbym, że coś mi umyka. Any solutions?
Just Raven.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 09:59    #3
Mała awaria bazy danych wczoraj wieczorem. Już naprawiona.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.