Jaka taktyka MU.

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2012, 23:04    #1
Witam, zacząłem karierę MU i nie mam pojęcia, jak ich ustawić. To znaczy, mam swój plan, ale nigdy nimi nie grałem i nie mam tego doświadczenia. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś kiedyś próbował nimi grać i jak ich ustawił. Chcę zagrać 4-2-3-1.
Bramkarz - Boczny obrońca, Środkowy obrońca, Obrońca grający piłką, Boczny obrońca - Środkowy pomocnik, cofnięty rozgrywający - Schodzący napastnik, Klasyczna 10, Skrzydłowy - Lis pola karnego.

Lewy boczny obrońca będzie ustawiony ofensywnie (lub wsparcie), wraz z lewym schodzącym napastnikiem. Cofnięty rozgrywający będzie ustawiony na wsparcie, skrzydłowy wsparcie. Klasyczna 10 i lis, na atak. A reszta automatycznie.

Styl płynny, strategia ofensywa, podania bardziej bezpośrednie, większa swoboda taktyczna, intensywny pressing, krycie strefowe, dośrodkowanie miękkie i szukaj gry. + pułapki i gra z kontry.

Myślicie, że sprawdzi się? Czy może jakiś inny pomysł macie?

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 07:34    #2
Można tylko gdybać chociaż na pierwszy rzut oka wygląda to obiecująco. Jeśli na lewego schodzącego napastnika ustawisza Naniego to powinno wyjść dobrze, a Evra nie zapomni o defensywie. Przetestuj. ;)
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2012 09:50    #3
Hmmm, dość podobną taktykę ułożyłem do FM-a 11. Skład masz bardzo mocny, więc zaryzykowałbym dwóch schodzących napastników a jednemu dałbym opcję wsparcia. Do napadu masz dwóch bardzo dobrych lisów (radzę sprzedać Berbatova). Przetestuj tylko jak będzie grał środek pola. Do cofniętego rozgrywającego najlepiej dać kogoś od czarnej roboty. Grając w 12 pamiętam, że ładnie do akcji ofensywnych podłączał mi się pomocnik odbierający piłkę na wsparciu. Polecam przetestować środkowego pomocnika z opcją wsparcia. Skład masz ogólnie dobry, więc powinieneś spokojnie walczyć o mistrza. Nie musisz chyba za bardzo nikogo dokupywać. Ewentualnie szukać młodzieży

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.