4-2-2-2 lech

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2012, 12:53    #1
Witam wszystkich na forum jako że jest to mój pierwszy post (2) na forum.Mam kilka pytań na które, długo szukałem odpowiedzi na angielskich forach jak widać bezskutecznie.Niedawno zacząłem grę w FM i z dnia na dzień wchłaniam coraz to więcej informacji, jednak zawsze na jakieś pytanie brakowało mi odpowiedzi jednym z nich jest to : Jak bardzo na grę moich podopiecznych wpływa zmiana "specjalizacji" ? podam przykład. Adam Maher najlepiej spisuje się jako Klasyczna 10 według raportu Asystenta, po załadowaniu taktyki autor zaleca grać OP jako "Ofensywny pomocnik" i tutaj nasuwa się kolejne pytanie : Czy wczytana taktyka którą autor stworzył, przez zmienianie tych "ulubionych pozycji" zostanie powiem kolokwialnie zjebana? Gram Lechem Poznań 2 sezon i kombinuje jaką taktykę pod nich wybrać.

Swoją karierę postanowiłem poświęcić sprowadzaniu młodych talentów z wysokim PA 150-170 i rozbudowę bazy treningowej.
Pierwszy sezon grałem 4-1-1-2-1-1 czyli 1 Defensywny (w) Murawski, Trałka ŚP POP (w) 2 skrzydłowych (A) Kupisz którego kupiłem i Tonev-Kiełb i 17 letni ofensywny pomocnik Adam Maher w pierwszym sezonie 22 asysty.W napadzie LPK Galvan, Ubiparip, Lovrencsic (używany również na prawym skrzydle.Najgorzej wyglądała obrona jedynie dobry Kamiński nigdy mnie nie zawiódł i dobrze zapowiadający się Guereiro.Sezon zacząłem całkiem nieźle bo 15 meczów bez porażki i nie byłem pierwszy gdyż Legia miała 15 wygranych.Gra w pucharach i nakład gier sprawił plagę kontuzji i zmęczenia,sezon skończyłem na 3 lokacie i pucharze finale pucharu polski,europejskie puchary skończyły się na wyjściu z grupy.

Główny potencjał zauważyłem w grze skrzydłami i w moim ofensywnym pomocniku od którego zależało głównie czy lech grał dobrze czy męczył się do ostatniej minuty.W przyszłym sezonie chciałbym jednak skupić się na ustawieniu 4-2-2-2 lub jak kto woli 4-4-2 z off skrzydłowymi.Tutaj mam 3 pytanie jaką taktykę polecacie.Dokupiłem 3 napastników Yaya Sanogo(18),Paulo Dybala(18),Annas Achahbar (17), dwóch pierwszych kontraktem,3 wypożyczenie z możliwością kupna, oraz skrzydłowego Leandro Bacuna koniec kontraktu również.Wszystko poszło zatem na kontrakty.Sprzedałem Trałkę, nie przypadł mi do gustu i był drogi :D 2mln zarobione.

Zatem prosiłbym o jakieś pomysły dotyczące taktyki,na nadchodzący sezon.
Pisałem na szybko mam nadzieję że błędów uniknąłem

Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.