Kłopoty reprezentacyjne

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012, 21:27    Pytanie
Mam taki oto problem. Gram sobie Reprezentacją Polski na MŚ w 2022 i na 3 dni przed meczem 1/4 z Argentyną kapitan reprezentacji Eugen Polański przechodzi na emeryturę i wyjezdza ze zgrupowania. Czy to normalne? Czy takie sytuacje czesto się pojawiają w Fm??

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 21:30    #1
Rzadko. To nie jest normalne. To przeoczenie programistów, jeśli się tak stało. Wątpię, aby takie sytuacje zdarzały się często.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2012 21:37    #2
Brak Eugena się odbił na wyniku. Z nim bym pokonał Argentynę 2-0, a tak niespodziewanie przegrałem 1-0.

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 21:14    #3
Skąd te wyliczenia? :D
OT. Generalnie Polska reprezentacja to dramat, objąłem ją w 2019 roku i tak, trio z dortmundu już nie gra (Błaszczykowski i Piszczek zakończyli kariery, Lewandowski w 2017 roku zakończył karierę reprezentacyjną) talenty typu Żyro, Milik, Wolski szałowych statów nie mają, dobrych newgenów brak albo są jeszcze nie rozwinięci. Jedynie bramka dobrze obstawiona. Nie wiem jak tym można grać. Nie dziwię się że poprzedni menadżerowie nic nie osiągnęli skoro nie ma kim grać :/

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 22:47    #4
E tam gadasz, u mnie Rybus w Interze grał nawet, a Lewy w Tottenhamie bodajże.

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2012 23:16    #5
A u mnie Szczęsny gra w Barcelonie, ale to nie kwestia tego gdzie oni grają. Aż dziw bierze że komputer kupuje Polaków do średnich lub większych klubów europejskich przy tak mocno przeciętnych atrybutach. Nie ma z czego wybierać przy powołaniach bo większość stosunkowo dobrych zawodników pokończyła już kariery albo jest w wieku 30-33lat, dobrych następców nie widać a newgeni z podwójnym obywatelstwem wolą grać dla tej drugiej ojczyzny. Nie dziwię się że co eliminacje to trener wylatuje bo kończy na 3-5 miejscu w grupie. Mnie pewnie też po eliminacjach wywalą jak nic nie ugram. Z drugiej strony w kwestii Polskiej reprezentacji gra pokrywa się z rzeczywistością :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.