Kiepskie wyniki

 albatrosik Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.07.2012, 22:45    Pytanie
Witam, przedstawię Wam mój problem w krótkiej historyjce.
Niedawno kupiłem sobie FM12(grałem w poprzednie wersje gry). Na pierwszy ognień wziąłem sobie Chelsea. Zagrałem 3 sezony, ale wyniki były kiepskie(miejsca w lidze 3-6, półfinał i 2 ćwierćfinały LM) Z takimi wynikami byłem bliski utraty pracy... Tak więc postanowiłem coś sprawdzić. Utworzyłem nowego save'a na którym ponownie wybrałem Chalsea. Zapisywałem przed każdym meczem, wczytywałem po porażce lub remisie ze słabą drużyną, robiłem managerów na 1 dzień(w grze) aby kupić najlepszych zawodników za 1 tys. Po 3 sezonach, wygraniu wszystkiego co możliwe, obronie wszystkich tytułów i ze składem takim że szok zagrałem, sezon normalnie. Niestety moje wyniki nie były lepsze od tych z pierwszego save'a . Doszedłem do wniosku, że jest to moja wina. Grałem taktyką "GoalsGloare" czy jakoś tak i zawodników kupowałem specjalnie pod nią. Dajcie mi jakieś rady przez które mogę być lepszym managerem!

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2012 10:27    #1
Przeczytaj wszystkie możliwe poradniki, które znajdziesz na tej stronie. Taktykę rób sam, moim zdaniem daje to lepsze efekty niż korzystanie z cudzej nie wiedząc na czym polega. Kompletuj dobre sztaby szkoleniowe i słuchaj się ich rad. Taktykę modyfikuj pod przeciwnika. Przeglądaj profile najgroźniejszych zawodników rywali, ich styl gry.
Poprawnie motywuj graczy, np. przed meczami ze słabszymi drużynami udawaj niepewnego (ja tak robię i się sprawdza).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.07.2012 o godz. 10:29

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.