Save FM 2011 a FM 2012

 grucha_e46 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.07.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2012, 16:36    Pytanie
Witam wszystkich fanów serii

Jest to mój pierwszy wpis tutaj więc proszę o wyrozumiałość. Zaznaczam że szukałem na forum ale nic nie znalazłem odnośnie mojego problemu (może źle szukałem)

Mam następujący problem:

Gram obecnie w FM 2011 a chciałbym zagrać w FM 2012. Czy istnieje jakakolwiek możliwość przeniesienia zapisanej gry z Fm 2011 do FM 2012?
Skopiowałem pliki z FM 2011 do 2012 ale wersja 2012 ich nie czyta :/

Dziękuję za odpowiedź

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 20:29    #10
musisz mieć dokładnie taką samą wersje gry, taki sam patch np jesli na xp miałes 12.2.2 a tutaj na win 7 masz 12.2 to sam wiesz ;d

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.