nieLegalna kopia gry?

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2012, 08:27    Pytanie
Witam. Może od razu zacznę od tego, że posiadam legalną kopię gry. Ale właśnie problem polega na tym że Sega twierdzi inaczej. Co kilka minut pojawia mi się komunikat, że najprawdopodobniej mam nielegalną kopię i proszą o kupno nowej na ich stronie. Pomagało sprawdzenie zgodności plików ale tylko na kilka minut. Support Segi twierdził, że mam usunąć dodatki pobrane z tej strony. Problem występował dalej i kiedy myślałem że, moje wku*wienie już bardziej nie podskoczy... Zrobiony restart całego Windowsa, płytka do napędu, instalacja, pobiera aktualizacje ze steama i... Bum - od razu info o nielegalnej kopii. Ludzie błagam o pomoc bo więcej czasu spędzam na forach szukając odpowiedzi na ten problem.

Może kilka dodatkowych info:

- Komputer spełnia wymagania
- Kumpel kupił w tym samym czasie, w tym samym miejscu, tę samą grę. Gra na modach z tej stronki i śmieje mi się w twarz...

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2012 12:05    #1
Gdzie kupiłeś grę?
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.07.2012 23:53    #2
W Auchanie.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.07.2012 00:10    #3
no spróbuj:
1) raz jeszcze zgłosić się do supportu SEGI i powiedz, że zrobiłeś reinstall systemu, wyczyściłeś wszystko, nie masz żadnych dodatków, a gra NADAL nie chodzi. I zadaj krótkie pytanie: WTF?
2) jeśli to nie pomoże, reklamuj grę w Auchanie, niech Ci ją wymienią na nową.

na przyszłość z FM 2013 polecam kupić u nas, raczej takich problemów nikt nie miał ;)
... szykujemy wkrótce nowy sklep z grami na naszych łamach, pozdrowienia.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.07.2012 o godz. 00:11

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.