wymiana płyty głównej i problem z uruchomieniem FM 2012

 DamianSP Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012, 18:42    Pytanie
Witam mam taki problem ze manager nie che mi sie wlaczyc w steamie pokazuje ze jestem w grze ale fm nie jest wlaczony jak klikam zeby znowu wlaczyc to tez mi pokazuje ze jest wlaczony i nie wiem co robic wszystko bylo dobrze ale komp mi sie zepsul i musialem wymienic plyte glowna od tamtej pory mam ten problem z gory thx za odpowiedz

ps: CS'a odpalam normalnie tylko z fm jest problem sprawdzalem spojnosc plikow i nic to nie dalo

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.07.2012, 14:00

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 19:58    #1
Może spróbuj odpalić w trybie offline (nie ze Steam'a tylko normalnie z dysku), i spróbowałbym reinstall'a.

 DamianSP Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2012 21:23    #2
reinstalke juz robilem nic nie daje a gre moge tylko przez steama odpalac bo nie chce mi sie z plyty instalowac tylko ciagle przez steama nawet jak zrobie tak "W bibliotece gier pojawi się Football Manager 2012, klikacie na niego prawym przyciskiem myszy i wybieracie: Usuń lokalną zawartość. Następnie wyłączyć Steam [ale wyłączyć, nie zminimalizować, tak żeby nie było ikonki w trayu]. Wkładacie płytkę i instalujecie, Steam powinien zacząć instalować z płytki, potem pobierze mały plik aktywacyjny i powinno śmigać" to i tak przez steama musi bo inaczej instalacja nie che isc dalej wiec juz nie mam pomyslu co zrobic od kilku dni probuje to naprawic ale nic nie moge zrobic

 migacz1125 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2012 22:19    #3
Witam,

Mam taki sam problem. Włączając grę pojawia się w procesach jednak sama aplikacja się nie pojawia.

- Próbowałem reinstalować
- Sprawdzałem spójność plików gry
- Instalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej
- Próbowałem dodawać parametry startowe na -windowed -small_screen

i nic dalej to samo

Widzę że tu też nie udało się znaleźć rozwiązania ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.