Napastnik

 Volt_ Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012, 20:22    Pytanie
Siemka. Zacząłem grać Tottenhamem w FMie 12. Nie ma Adebyadora jest tylko Defoe na ataku tak więc trzeba zakupić napastnika. I tutaj mam dylemat. Mam do wyboru : Cavani/Lewandowski/Neymar/Kadlec/Mbaye Niang/Leonardo Damiao. Jak się rozwija Lewy ? Bo nie wiem to kasa nie będzie wyrzucona w błoto.

 ManiekFCB Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012 20:28    #1
W sumie to każdy może grać świetnie i grać kichę. Zależy też jak zamierzasz ustawić tego napastnika. Ja osobiście wybierałbym między Cavanim jako CN lub Damiao jako LPK/O. :)

Użytkownik uznał post za pomocny

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012 20:29    #2
Cavani jest bardzo skuteczny, Niang to melodia przyszłości i Kadlec pewnie też. Może inni mają lepsze doświadczenia, ale u mnie Neymar potrzebuje sporo czasu na aklimatyzację. Damiao potrzebuje szans, ale potrafi się odwdzięczyć. Co do Lewego to nigdy go nie mialem, ale też nigdy nie zauważyłem, żeby zrobił rewelacyjna karierę.

Użytkownik uznał post za pomocny

"To tylko Internet k*rwa."

 Volt_ Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012 20:33    #3
Będe grał jednym napastnikiem. Chyba wezme Cavaniego, ponieważ jak grałem kariere Napoli to przez cały sezon w 54 meczach strzelił 61 goli :O

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012 21:04    #4
Lewy grał u mnie w Realu, muszę powiedzieć, że szło mu świetnie, wcale nie odstawał od reszty. Skoro sprawdził się w Realu, to w Tottenham'ie tym bardziej powinien. Kadleca miałem w Chelsea, muszę powiedzieć, że miał kłopoty z wywalczeniem miejsca w wyjściowej 11. Gdy go wystawiałem to zawodził, grał piach, czasem jakaś asysta mu weszła, ale mnie chodziło o bramki. Jedną z szans wykorzystał, strzelił dwie w jednym meczu, więc w kolejnych ochoczo na niego postawiłem, i zawiodłem się po raz kolejny. Cavani'ego miałem raz, grał dość solidnie, lecz bardzo krótko z nim współpracowałem, więc niczym spektakularnym mnie nie zachwycił. Z Neymar'em również miałem okazję raz pracować, świeżo po transferze do Europy. Grał tak, że jak mu koledzy z team'u stworzyli 100% sytuację to chyba za każdym razem nasrał w gacie, bo to co wyprawiał było naprawdę spektakularne, tyle, że w złym znaczeniu tego słowa. Dlatego tutaj skłoniłbym się do wypowiedzi Szemka. Niang'a i Damiao nigdy nie miałem, ale z tego co widziałem, nieźle radzili sobie w innych europejskich klubach, klasy Tottenhamu. Od siebie mogę polecić Ci Owena - po pierwsze, że za free, a po drugie podpisujesz kontrakt na rok, i jeśli dobrze go ustawisz to masz króla strzelców. Ja tak zrobiłem, właśnie w Tottenham'ie. W pierwszym sezonie został królem strzelców, a w drugim już cieniował, więc był zmiennikiem, za to całkiem niezłym. Dlatego jeśli zależy Ci na kasie to bierz Owena, podpisz z nim na rok i wyciśnij z niego ile możesz :D A jak nie to kup któregoś z upatrzonych przez siebie, Twój wybór :)

Użytkownik uznał post za pomocny

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012 21:51    #5
Wydaje mi się że powinieneś spróbować ściągnąć Joveticia z Fiorentiny. U mnie gra znakomicie mam 3 sezon. W drugim sezonie król strzelców 23 gole, w trzecim 23 mecze 23 gole w samej Serie A. Do tego dokłada 15 asyst :D

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.07.2012 22:05    #6
Bierz Leandro Damiao , miałem go 2 sezony w Tottenhamie w pierwszym strzelił 36 bramek w lidze dorzucając 8 asyst , zdobył koronę króla strzelców w lidze i europie , w drugiej go trochę nawróciłem i zaczął grać z partnerami .
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.