Reputacja

 Phantom Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2012, 09:58    Pytanie
Witam...
Gram Śląskiem Wrocław trzeci sezon, w poprzednim (nie wiem jakim cudem :P) wygrałem PE i ligę. W obecnym jestem w fazie grupowej PM i potrzebuję w najbliższym czasie sprowadzić 4 zawodników (wiem że to trochę potrwa bo nie mam tyle kasy), a mianowicie:
Youssuf Mulumbu
Kyle Walker
Craig Cathcart
Alan Dzagoev
Pisze że klub ma reputację krajową, a ja jako manager światową i teraz moje pytanie... Jakie są sposoby na szybki wzrost reputacji klubu, by zawodnicy chcieli podpisać kontrakt. Klub się zgadza a zawodnik za nic nie chce nawet negocjować... Pomóżcie :P
"Wolałbym żyć krótko, ale w chwale, niż przez wieki w mrokach."

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2012 10:25    #1
Jeżeli szybko to tylko edytor, uczciwie możesz ich sprowadzić jak będą w "podeszłym" wieku. Wzrost reputacji klubu to raz, a dwa to niska renoma ligi. Nie będą chcieli grać w Polsce.

E: A w ogóle źle umieściłeś temat, od pytań jest Sufler. Przenoszę.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 05.07.2012 o godz. 10:26

Użytkownik uznał post za pomocny

"To tylko Internet k*rwa."

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2012 15:22    #2
To o tym podeszłym wieku to prawda - w przypadku polskiej ligi. U mnie Lech sprowadził Ivicę Olića, jednak udało im się to dopiero, kiedy ten miał 36 lat. Nie przeszkodziło mu to jednak w zdobyciu korony króla strzelców i nagrody dla zawodnika roku polskiej ekstraklasy :)

 Phantom Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 11:44    #3
Szkoda, że nie można jakoś szybko zwiększyć reputacji oprócz edytora :/ A tak na marginesie to on mi nawet nie działa, czyli muszę czekać aż zwiększę reputację...
"Wolałbym żyć krótko, ale w chwale, niż przez wieki w mrokach."

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.07.2012 13:04    #4
A co Ci w tym edytorze nie działa?
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Phantom Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.07.2012 09:47    #5
Na początku wyskakiwała seria błędów ale to ogarnąłem... Później jeden błąd i czarny ekran, ale z tym też sobie poradziłem. Teraz niby się włącza lecz wyskakuje tylko to : http://image(...)orr.png/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.07.2012 o godz. 09:47

"Wolałbym żyć krótko, ale w chwale, niż przez wieki w mrokach."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.