Problem z Agentem

 varosso Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012, 16:17    Pytanie
Siema

Otóż mam pewien problem. Znalazłem młodego piłkarza w FM 11 , którego chciałem kupić. Zaczęłem go wychwalać w mediach , i po 2-3 tygodniach piłkarz zmienił status na niezadowolony , i "rozważa zmianę klubu". Po licytacji doszedłem z klubem do porozumienia (13 mln) , jednak agent piłkarza twierdzi że piłkarz nie jest zainteresowany transferem do mojego klubu , co jest nie możliwe gdyż cieszył się z moich uwag. Niestety zauważyłem że mam u jego Agenta status stosunków "gwałtowna niechęć" i jestem na liście nielubianych managerów (nie wiem nawet z jakiego powodu).

Da się jakoś wybrnąć z tej sytuacji? Bo na chwilę obecną klub tego młodziaka zaczyna akceptować dużo niższe (po 6,5 mln) oferty z innych słabszych klubów.

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012 17:50    #1
Agencina (bo tak należy go nazwać, obrażalski 5-latek) strzelił focha. Prawdopodobnie zbyt długo targowałeś się z umową z jednym z jego podopiecznych, albo po prostu jesteś nielubiany "dla zasady". Wiem, że brzmi to cudacznie, ale kiedyś agencina obraził się na mnie tylko dlatego, że prowadząc MC postanowiłem wykupić JEGO podopiecznego, który grał w MU. Tego po prostu nie przeskoczysz inaczej jak kilkoma udanymi negocjacjami z jego podopiecznymi.
Jak dla mnie jest to najdurniejsza "innowacja" tej wersji, miejmy nadzieje, że to w 2013 wyleczą.

Użytkownik uznał post za pomocny

 varosso Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012 18:06    #2
Niestety chłopak przeszedł do Sevilli , choć o dziwo dalej mam szanse na jego transfer (Sevilla akceptuje moje 13 mln) , ale na przeszkodzie stoi ten agencik. Musi z góry mnie nie lubić , bo z jego podopiecznymi nie miałem żadnego kontaktu (większość to piłkarze bałkańscy z tamtejszych lig + 2-3 młodych z Portugalii właśnie). Może w przyszłości zmieni agenta , to jedyna opcja ;)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2012 18:13    #3
Na to bym po prostu nie liczył. Ale nawet pasożyt z relacją "nienawiść" zgodzi się (przy odpowiednio dużej dozie kasy) na podpisanie kontraktu ze swoim podopiecznym. Próbuj, zazwyczaj agent sam wyjdzie w negocjacjach z propozycją, która by go satysfakcjonowała (czyli dużą). Zbijaj to tyle ile będziesz w stanie (możesz ofc powtarzać tury negocjacji) a obydwoje w końcu wymiękną.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.