Defensywne stałe fragmenty gry

 Wojtek514 Młody aktywista

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2012, 01:34    #1
Witam.

Zauważyłem, że w tej edycji FMa prześladują mnie gole po stałych fragmentach gry, zwłaszcza rzutach rożnych. Jak ustawić zawodników, by to zminimalizować? Wiem, że tego całkowicie nie wyeliminuje, ale może chociaż ograniczę, bo wydaję mi się, że ten FM po prostu "taki ma styl". :)

P.S. Wiem, że podobny temat już tu był, ale nie mogę go znaleźć po modernizacji forum. Jak ktoś wie, gdzie się znajduje i podesłałby linka, byłoby super. ;)

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2012 06:50    #2
Najwyżsi zawodnicy i z dobrą grą głową i skocznością to oczywiście "kryj wysokiego" najczęściej środkowi obrońcy, defensywny pomocnik lub napastnik. Na słupkach niscy zawodnicy najlepiej z dobrą skocznością, czyli oczywiście boczni obrońcy. Reszta graczy na "kryj niskiego" lub "cofnij". Nie ma żadnej różnicy i tak się cofną. A dwóch-trzech najszybszych i najlepszych technicznie graczy zostaw na kontre. U mnie bardzo dobrze się sprawdza. Zaraz po wybiciu piłki z pola karnego piłka trafia do skrzydłowego i kontra często kończy się golem.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.