Nieskuteczność

daniel k-ce Proletariat

0
14.07.2006, 06:25    Pytanie
zdarzylo sie kiedys komus ze w czasie meczu mial np. 27 strzalow z tego 15 celnych a przeciwnicy 1 strzal 1 celny i przegral 1 - 0 ??? dlaczego tak sie dzieje? caly mecz przewazam a jedna akcja przeciwników i juz 3 punktow nie ma. Czasami mam tak ze mam np. 12 strzalow i 2 celne i wygram 2 - 0...

 LUBER Partyzant

Postów: 345
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2005
Skąd: Kluczbork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 07:53    #10
mam to samo , gram z kolegą , on cały mecz cisnie przeciwnika(słabiaka) , ale BRAMKARZ JEST BOGIEM JAKIMS i nie daje sie zaskoczyc , oni wybijaja piłke do przofu jakims trafem dochodzi napastnik ich i trafia .... i to sie czesto powtarza , a w lidze mistrzów grajac Ajaxem , ma 5 celnych strzałów , a Inter 25 i on wygrywa 3 do 1 dziwne

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
14.07.2006 07:56    #11
po moim treningu atrybuty rowniez rosna tyle ze pasek "ofensywa" zawsze jest krotszy. fizycznosc rowniez jest nie najlepsza. a Ty ustawiasz na kazdy dzien trening??

Post pomocny

 kali22 Partyzant

Postów: 135
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2006
Skąd: Bolesławiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 08:09    #12
nie,mam cztery treningi: obrona,def. pomoc,pomoc i atak!przez caly rok trenuja to samo a jedynie w lipcu i sierpniu ustawiam trening ogolny skupiajacy sie na fizycznych atrybutach i u mnie jest dobrze :P

Post pomocny

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 09:22    #13
mi sie tak niekiedy zdaza ale raczej zawsze na moja kozysc tzn. gram aktualnie willem II i dochodzi do potyczki z PSV, oczywiscie bylem skazywany na pozarcie, i na to tez sie zanosilo podczas meczu. Od poczatku mnie przycisneli (przycisneli oczywiscie tylko dlatego ze moj zawodnicy mieli akurat w tym okresie spadek formy :])i tak przez cala pierwsza polowe. W drugiej troche sie poprawilo na moja kozysc ale nie znacznie, no i wkoncu nadeszla 88 minuta wynnki 0:0 i co sie w tedy stalo...:DD(to byl pol final pucharu holandi)

Post pomocny

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 09:25    #14
oczywiscie zarcik ale fajnie by bylo0 tak wygrac hehehehbe ;P
PS. to byl mecz ligowy, ale na ich stadionie !!! :)

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
14.07.2006 11:01    #15
to ja np. gralem anderlechtem ostatni mecz ligowy juz zapewniony tytul mistrza i gram z antwerpią ktora spada do ligi nizej. gram swoim najlepszym aktualnym skladem i przegrywam 2 - 0 a atakowalem przez praktycznie caly mecz. to byla druga moja porazka w sezonie...

Post pomocny

daniel k-ce Proletariat

0
14.07.2006 11:03    #16
znaczy sie w lidze belgijskiej oczywiscie;)

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 14:47    #17
@thcxs - hmmm... (skoro żarcik:) ) Mi się zdarzyło podobnie (jeśli chodzi o ciśnięcie przez przeciwnika, a samemu się broniąc :] Tylko, że ja prowadziłem wtedy Śląsk i grałem w 1/8 LM z ManU. Czy dalej muszę coś pisać? Wszak to jest oczywiste, że wygrałem :))))

[Tylko, że od 64 minuty grałem w 10, a to był rewanż na wyjeździe (pierwszy mecz 0:0) i kiedy dochodziła ostatnia minuta meczu (dogrywka, więc 120) jedna kontra mojego zawodnika załatwiła ManU szykujące się już do karnych :) ] Serio :))))

Ok, pochwaliłem się, wystarczy :)

Post pomocny

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 19:00    #18
no i to jest... troche dziwne. Ja rozumiem ze to jest tylko gra ale mogla by byc przynajmniej ze dwa razy trudniejsza. Bo co to za realizm gdy slazkiem (oczywiscie bez urazy, to dla fanow tego klubu), albo jakims innym klubem tego pokroju podbija sie LM. Sorki ale to za wysokie progi i tworcy FM mogli by cos z tym zrobic :/. To nie znaczy ze chce aby gra miala zakodowane zeby slabsze kluby nie mialy swoich przeblyskow ;] (ale zadziej prosze), ja poprostu mam zastrzezenia co do poziomu gry ://
A tak na marginesie to gratuluje wyniku z MenU :)
PS. moj mecz z psv, jego przebieg i wynnik to nie byl zart, zartem byla jedynie stawka co wytlumaczylem w swoim drugim poscie :]

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.07.2006 21:26    #19
Znaczy sie to było w 2010 roku czyli w 5 sezonie... A w 5 lat raczej można już coś zrobić ze swojej drużyny, np. zatrzymywać najlepszych graczy i przez to mieć w miarę dobry skład. Ale to prawda z tą trudnością - w CM01/02 najlepszych graczy nie sposób było zatrzymać w takim klubie...

Ale skoro dla Ciebie awans do ćwierćfinału LM w 2010 roku polskiej drużyny jest oznaką niskiego poziomu trudności...? (No dobra... doszedłem wtedy do półfinału.. ;) )

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.