Były piłkarz - obecnie trener

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012, 15:25    #1
Jako były reprezentant Polski (48 meczy, 18 goli) zostałem selekcjonerem naszej reprezentacji. Zacząłem grę w styczniu 2011 roku, rozegrałem kilka meczy towarzyskich. Obecnie w grze trwa kwiecień 2012, do EURO pozostały jeszcze dwa miesiące. Trafiłem do grupy z Niemcami, Grecją i Węgrami. W międzyczasie dostałem oferty z Wisły Kraków, Lecha Poznań i reprezentacji Rosji. Wszystkie odrzuciłem, ponieważ chcę poprowadzić reprezentację Polski na turnieju, w którym będziemy gospodarzami. Zostały także rozlosowane grupy eliminacji MŚ w Brazylii 2014. O awans będę grał z Szwecją, Finlandią, Serbią i Hiszpanią. Na zdjęciu widać wyniki meczy towarzyskich, które rozgrywałem w ubiegłym roku. Na 2 czerwca zaplanowałem sparing z Grecją. Zapraszam na mojego bloga, na którym będę umieszczał aktualne informacje o mojej karierze w FM.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012 15:48    #2
Manifest dodaje się przez moje konto ->manifest -> dodaj notkę. Będziesz miał normalnie a nie w komentarzu.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012 16:24    #3
Aha

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012 16:45    #4
Z góry przepraszam, ale mam pytanie z innej beczki.

Jak zrobiłeś, że masz 48 występów i 18 bramek w reprezentacji? Kiedy ja ustawiałem sobie doświadczenie 'reprezentant kraju' zawsze miałem 'brak występów w reprezentacji'. Zaintrygowało mnie więc to, co napisałeś. Czy to liczba losowa, czy samodzielnie się ją ustawia, ewentualnie w jaki sposób to zrobić?

Jeszcze raz przepraszam za offtop, jednakże liczę na odpowiedź.

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012 17:38    #5
Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Chyba jest to generowane losowo. W jakiej wersji gry masz ten problem?

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012 17:43    #6
FM12 patch 12.2.2. Nie jestem zwolennikiem gry z poziomem doświadczenia 'reprezentant kraju', ponieważ uważałem, że żadna to korzyść dla rozgrywki, gdy wszystko przychodzi łatwo. Jednak kiedyś zrobiłem sobie takiego managera w celu ogarnięcia rozmów motywacyjnych (wiadomo - mało znanych olewają) i pamiętam, że paradoksalnie mój manager będąc niby reprezentantem kraju nigdy nie zagościł na murawie w trykocie kadry narodowej. Dlatego pomyślałem, że być może jest jakaś kozacka opcja związana z występami w reprezentacji, ale skoro jest to losowe to chyba miałem jakiś niefart. Mimo wszystko dzięki za odpowiedź.

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2012 20:35    #7
Pytałem się o wersję, bo ja mam fm 11, może w 12 jest inaczej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.