Problem As Roma

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012, 14:47    #1
Gram As Roma. Mam 2 napastników w taktyce,
cofnięty napastnik - wsparcie
Lis pola karnego - atak

Mam Pablo Osvaldo, gość w 36 meczach strzelił 6 bramek i 8 asyst. Byłem nawet zadowolony zasyst ale z goli porażka. Borrielo zagrał w 25 i strzelił 9 :P Miałem mistrzostwo ale teraz sytuacja jest podobna . Osvaldo ma 2 gole.
Da radę coś z niego wycisnąć ? Nie marudzi i gra równo (6.8) ale jak nie asystuje to jest bezużyteczny. Jakieś porady ?

I jeszcze jedno. Jak sprzedać Marco Borrielo, kontrakt na 100 tys. i nawet gdy strzela i ma formę to nikt nie składa ofert, a sam odejść nie chce bo mówi że sprowadził rodzinę i nie chce odchodzić z klubu :P

 Sidorf Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2009
Skąd: Tuszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 15:27    #2
Jak grałem Romą miałem jednego napastnika: Boriello jako kompletny. Osvaldo poszedł jako schodzący napastnik/skrzydłowy na prawą stronę. Po lewej Lamela jako schodzący, w środku Totti jako ofensywny pomocnik(strzały z daleka na maks), za nim Pjanic jako wysunięty rozgrywający. Do tego defensywny pomocnik i 4 obrońców.
Boriello strzelał może mało bramek(od 10 do 15), ale za to skrzydła robiły co chciały. I te strzały Tottiego :]
Kupiłeś jakiegoś prawego obrońcę? To u mnie była największa bolączka. Kupiłeś Bojana? I radziłbym stawiać intensywnie na tego młodego hiszpana co gra na lewej obronie(zapomniałem jak się nazywa) - gość po 2 latach intensywnej gry był brany do najlepszej jedenastki świata.

Co do sprzedawania Boriello - u mnie był podstawowym graczem, kluby oferowały po 40 mln zł :]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.06.2012 o godz. 15:29

 exeter_city Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 15:34    #3
W tej chwili nie gram skrzydłami. Stekelemburg ma reputację gwiazdy światowej, lewy obrońca to Jose Angel który już debiutował w reprezentacji, na środku wykupiony Kjaeer, Burdisso, na prawej Vrsalijko, też debiutował, na def. pomocniku mam jakiegoś z ukrainy, na środku Pjanic i De Rossi, Bertolacci, do tego w rezerwach Crisetig, na ofensywnym pomocniku mam Lamela (najlepszy zawodnik), Totti złapał kontuzję i jest strasznie słaby w tej chwili, Paloschi/Borini dobrze, Bojan bardzo dobrze ale nie stać mnie na wykupienie. Osvaldo nieźle, Borrielo grał dobrze ale nie pasuje do mojej taktyki trochę.

 Blad3K Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2010
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2012 13:09    #4
Trochę odświeżę, może się komuś przyda. :)

Gram taktyką 4 obrońców, 2 defensywnych pomocników, 2 ofensywnych pomocników skrzydłowych i 2 napadziorów. Akurat kończę drugi sezon a wspomniany Osvaldo grając z lewej strony ataku jako odgrywający ma u mnie po 38 spotkaniach 18 goli i 14 asyst w Serie A do tego 7 razy był graczem meczu. W parze gra z Bojanem z którym się żegnam po tym sezonie (brak kasy na wykup), ale nie żałuję gdyż gra dała mi bardzo dobrego newgena i mam Carlosa Fierro.
Na lewym skrzydle gra Lamela na prawym Vladimir Weiss ściągnięty za darmo (kontrakt mu się kończył). Z Pjanic'a popełniłem grzech ciężki i zrobiłem defensywnego pomocnika i gra w parze z DDR często wchodzi Bertolacci. Daje to następujący efekt Miralem Pjanić 2 bramki 22 asysty, Weiss 10 bramek 16 asyst Erik Lamela 9 bramek 8 asyst.
W obronie od lewej Jose Angel, Simon Kjaer, Nicolas Burdisso/Marc Muniesa na prawej obronie po sezonie przychodzi newgen Ojeda a póki co gra Crescenzi.

Co do samego ustawienia. Bramkarz-libero, lewy obrońca BO (O), ŚO(K), ŚO(X), BO(O), CR(W), RD(O) S(W), WR(W), O(A), K10(A). Gra krótkimi podaniami, wolno + kontra, krycie 1na1, odbiór agresywny itd.

Właśnie wygrałem z Arsenalem półfinał Ligi Mistrzów (3-3 w dwumeczu bramki na wyjeździe zdecydowały), z Milanem w Mediolanie padły wyniki typu 4-5, 3-6 dla mnie. Ogólnie się sprawdza i Osvaldo strzela i Bojan sadz bramki (39 meczy 28 bramek 11 asyst), a Fierro jako Joker (14 meczy +15 z ławki 19 bramek 9 asyst).

Co do Boriello przez 70% drugiego sezonu miał non stop kontuzje i planuję po sezonie się go pozbyć więc ewentualne doświadczenia mogę przekazać później.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.