Po zaakceptowaniu oferty, nie można zaoferować piłkarzowi kontraktu ani kontynuować gry.

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.06.2012, 19:36    Pytanie
Przepraszam że z takim tytułem ale mam sytuację kryzysową i muszę znać odpowiedź bo nie mogę kontynuować gry. Inne moje tematy (zapytania) przechodziły bez efektu mimo kilkudziesięciu wyświetleń (a więc dużo nie wtajemniczonych graczy którzy zakładają tematy ala "którym zespołem zacząć rozgrywkę" Ja FM przerabiam od 2008 roku i dzisiaj mam stop). Mam nadzieję że zwrócę uwagę starych wyjadaczy takim tematem. Rozpocząłem grę w najniższej lidze Anglii i wypatrzyłem zawodnika który jest zainteresowany (filtr) przejściem, złożyłem ofertę klubowi i oferta została zaakceptowana po czym przejście do negocjacji kontraktu wyskakuje komunikat "Złożyłeś ofertę transferu, w skrzynce pojawi się stosowna informacja, gdy oferta zostanie zaakceptowana, odrzucona lub zmodyfikowana" Nie mogę nacisnać kontynuuj bo nie dałem odpowiedzi a jak chcę dać odpowiedź to jest ten komunikat. Wycofałem ofertę transferu ale bez zmian. NIE MOŻNA PRZEJŚĆ DALEJ.

Jeżeli już o tym pisałeś i nikt Ci nie odpowiedział, to najwyraźniej nikt nie wiedział jak sobie poradzić z Twoim kłopotem. Tytuł tematu powinien informować o problemie.
szemek

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.06.2012, 19:55

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2012 08:28    #1
O tym problemie akurat nie i miałem nadzieję że ktoś pomoże. Jak zwykle nic.

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 12:04    #2
Urlop też nie działa?
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 Marian B Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2012 12:07    #3
Tego akurat nie spróbowałem ale obawiam się że przed wybraniem się powiedzmy na 2 dniowy znowu miałbym "konieczna odpowiedź"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.