Logopaki, facepaki

 Kacapa7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2011
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012, 11:44    Pytanie
Starałem się ściągnąć logopaki i facepaki do Fma 2012, ale nie chcą się pobrać. Gdy biorę pobierz plik chwilę czekam, a po chwili wyświetla się:
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony fm.cmrev.cmteam.eu

Próbowałem ściągnąć przez Mozille i też nie da rady.

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 12:47    #1
Firma, która nam hostuje pliki, ma jakieś problemy techniczne. Potrwają pewnie nie krócej niż 48h.Podziękowaliśmy im już za współpracę i będziemy wrzucać pliki jak najszybciej się da na nowe, swoje serwery.

Póki co, jedyna opcja pobierania to MIRRORY (są dostępne pod opisami, ale nie wszystkie pliki je mają)

Przepraszamy za te niedogodności...

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 22.05.2012 o godz. 12:50

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Kacapa7 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2011
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2012 18:15    #2
A no to w porządku.

Myślałem, że tylko mi nie chcą się ściągnąć z niewiadomych powodów. 2 dni wytrzymam bez dodatków :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.